Wielki test na prawo jazdy

Polska 2016

Gwiazdy estrady, filmu, sportu i dziennikarstwa poddadzą się sprawdzianowi z wiedzy, którą powinni się wykazać kandydaci na kierowców. Widzowie mogą rozwiązywać test on-line.

 • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Quiz
 • Prowadzący: Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski

Wielki test na prawo jazdy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Paulina Chylewska
 • Maciej Kurzajewski

Twórcy

 • Konrad Smuga Scenariusz
 • Irena Pręcikowska Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Celem wielkiego testu na prawo jazdy jest przedstawienie w przystępny, ciekawy i atrakcyjny sposób tematyki związanej z bezpieczeństwem na drodze. Zasadą testów jest uczyć - bawiąc i bawić - ucząc. Gwiazdy estrady, filmu, sportu i dziennikarstwa poddadzą się sprawdzianowi z wiedzy, którą powinny się wykazać osoby przygotowujące się do egzaminu na prawo jazdy. Widzowie mogą rozwiązywać test on-line.

Już po raz drugi widzowie i goście w studiu będą zdawać egzamin na prawo jazdy w TVP1. Paulina Chylewska i Maciej Kurzajewski sprawdzą ich wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze. Gwiazdy estrady, filmu, sportu, dziennikarstwa będą odpowiadać na pytania dotyczące zasad poruszania się po drogach, zachowania bezpieczeństwa jazdy, udzielania pierwszej pomocy, sposobu prowadzenia pojazdów. Swoją wiedzę, którą powinni się wykazać kierowcy, osoby przygotowujące się do egzaminu na prawo jazdy, jak i pozostali użytkownicy dróg sprawdzą m.in.: Krzysztof Skiba, Olek Klepacz, Przemysław Cypryański, Iza Zwierzyńska, Emilian Kamiński, dziennikarz radiowy Krzysztof Kot, Tomasz Stockinger, Magdalena Waligórska, Marta Chodorowska, Anita Włodarczyk, Adam Kszczot

Komentarze

Skomentuj
 • Sanderka :) (gość)

  Już się nie mogę doczekać.

  17.10.2016 15:10

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×