Wielki test o Chopinie

Wielki test o Chopinie, Polska 2017

Tym razem celebryci i widzowie mają okazję do wykazania się wiedzą na temat życia i twórczości Fryderyka Chopina. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

 • Czas trwania: 82 minut, Gatunek: Quiz
 • Prowadzący: Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski

Wielki test o Chopinie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Sylwia Dekiert
 • Maciej Kurzajewski

Twórcy

 • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W czasie wielkiego testu celebryci w studiu i widzowie przed telewizorami tradycyjnie odpowiedzą na 30-36 pytań podzielonych na 5-6 rund. Tym razem pytania dotyczą życia i twórczości wybitnego kompozytora. Zostaną zaprezentowane interesujące wątki związane z biografią Fryderyka Chopina, pojawią się nawiązania do Konkursów Chopinowskich. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

Programy z cyklu Wielkie Testy to widowiska telewizyjne, które w formie oryginalnego teleturnieju łączą treści edukacyjne i rozrywkowe. Uczestnicy programu oraz widzowie przed telewizorami odpowiadają na 30 - 36 pytań podzielonych na 5 - 6 rund. Przygotowują je eksperci z danej dziedziny. Wielki Test o Chopinie poświęcony życiu i twórczości wybitnego, polskiego kompozytora, odbył się 10 stycznia 2018 r. Widowisko nasycone było muzyką, a zostały w nim zaprezentowane interesujące wątki związane z biografią i twórczością Chopina. Nawiązano również do słynnych Konkursów Chopinowskich oraz fascynacji muzyką Chopina za granicą. Zaproszeni do studia, lubiani przez widzów aktorzy, dziennikarze, sportowcy rozwiązywali test wiedzy o Chopinie. W teście udział wzięli m.in. Teresa Lipowska, Dorota Chotecka, Radosław Pazura, Joanna Moro, Marek Kaliszuk, Olga Bończyk, Joanna Orleańska, Paweł Orleański, Małgorzata Ostrowska - Królikowska, Paweł Królikowski, Agata Konarska, Bogdan Kalus, Jerzy Petersburski Jr. , Alicja Węgorzewska, Rafał Porzeziński, Adam Rozlach. Widzowie również mieli tę możliwość, logując się na stronie internetowej lub ściągając aplikację na smartfony. Nie zabrakło zaskakujących niespodzianek z udziałem prowadzącego. Prowadzący: Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski

Komentarze

Skomentuj
 • Marek (gość)

  W jaki sposób wysłać zdjecie

  10.01.2018 21:17
 • Meloman (gość)

  "Wszechstronny", taka alfa i omega... dziękuję, ale mam go dosyć, ileż można...

  10.01.2018 14:04
 • Inek.k (gość)

  Na jaki temat jesr następny po Chopinie WIELKI TEST ?

  09.01.2018 21:09
 • Inek.k (gość)

  Jak sie zapisać do wielkiego testu oChopinie ?

  09.01.2018 21:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×