Wielki test o górach

Wielki test o górach, Polska 2019

W wielkim teście o górach pojawią się pytania związane z historią, przyrodą, zabytkami i atrakcjami turystycznymi polskich gór. Będzie mowa o regionalnych zwyczajach, kulturze i kuchni.

  • Czas trwania: 79 minut, Gatunek: Quiz
  • Prowadzący: Anna Popek, Przemysław Babiarz

Wielki test o górach w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Anna Popek
  • Przemysław Babiarz

Twórcy

  • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Piękne krajobrazy, czyste powietrze, unikatowe gatunki roślin i zwierząt przyciągają pasjonatów górskich wędrówek przez cały rok, nie tylko zimą. W sezonie można spotkać narciarzy, snowboardzistów i amatorów wielu innych sportów. W wielkim teście o górach pojawią się pytania związane z historią, przyrodą, zabytkami i atrakcjami turystycznymi polskich gór. Będzie mowa o regionalnych zwyczajach, kulturze i kuchni. Pojawią się rady, jak zadbać o bezpieczeństwo własne i innych. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Wypoczynek w górach to pomysł nie tylko na zimowy urlop. Piękne krajobrazy, czyste powietrze, unikatowe gatunki roślin i zwierząt przyciągają pasjonatów górskich wędrówek przez cały rok, a zimą dodatkowo narciarzy, snowboardzistów i amatorów uprawiania różnych sportów na śniegu i lodzie. W teście sprawdzimy, co wszyscy wiemy o historii, przyrodzie, zabytkach i innych turystycznych atrakcjach polskich gór, a także regionalnych zwyczajach, kulturze i kuchni ich mieszkańców. Przypomnimy też, jak bezpiecznie wypoczywać w górach i jak zadbać o bezpieczeństwo innych. W studiu telewizyjnym na pytania odpowiadają w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie będą mogli rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz. Premierowa emisja programu odbyła się w styczniu 2019 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×