Wielki test o Internecie

Wielki test o Internecie, Polska 2018

Uczestnicy wielkiego testu sprawdzą swoją wiedzę o Internecie. Będzie również mowa o programowaniu i o związanych z nim możliwościach zawodowych. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Quiz
  • Prowadzący: Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski

Wielki test o Internecie w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Sylwia Dekiert
  • Maciej Kurzajewski

Twórcy

  • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Internet stał się ważnym narzędziem wykorzystywanym przez człowieka, również w sprawach urzędowych i bankowych. Sprawne poruszanie się w sieci ułatwia dostęp do wielu usług, informacji oraz rozrywki. Uczestnicy wielkiego testu sprawdzą swoją wiedzę o cyfrowym świecie i bezpiecznym korzystaniu z Internetu. Będzie również mowa o nauce programowania i o związanych z tą dziedziną możliwościach zawodowych. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

Bez Internetu trudno już załatwić wiele spraw urzędowych czy bankowych. Sprawne poruszanie się w Sieci ułatwia dostęp do wielu innych usług, informacji, rozrywek oraz szybki kontakt z ludźmi z dowolnego miejsca na ziemi. W Wielkim Teście o Internecie sprawdzimy, co wszyscy wiemy o tym cyfrowym świecie i czy umiemy bezpiecznie z niego korzystać? Zobaczymy też, jak łatwo nauczyć się programowania i dlaczego to dobry pomysł na rozwój kariery zawodowej lub założenie własnego biznesu? W studiu rozwiązują test znani artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie mogą odpowiadać na pytania online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski

Komentarze

Skomentuj
  • Masahiko Harada 98 mph (gość)

    super test

    10.10.2018 20:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×