Wielki test o klimacie

Wielki test o klimacie, Polska 2020

W najbliższym wydaniu wielkiego testu będzie mowa o zmianach klimatu. Widzowie dowiedzą się m.in., jak zmniejszyć rachunki za prąd i ogrzewanie. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

 • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Quiz
 • Prowadzący: Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski

Wielki test o klimacie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Sylwia Dekiert
 • Maciej Kurzajewski

Twórcy

 • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Zmiany klimatyczne wielu ludzi niepokoją, innych irytują. W najbliższym wydaniu wielkiego testu będzie mowa o tym, na czym polegają zmiany klimatyczne, dlaczego do nich dochodzi, jakie mogą mieć konsekwencje i w jaki sposób można je ograniczyć. Widzowie dowiedzą się, jak zmniejszyć rachunki za prąd i ogrzewanie, stosując w domu urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii. W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

Zmiany klimatyczne część ludzi w Polsce niepokoją, innych irytują. Ale są faktem. Na czym te zmiany polegają, dlaczego się pojawiają i jakie mogą mieć konsekwencje, a także - w jaki sposób każdy może próbować je łagodzići ograniczać? W programie Wielki Test o klimacie wszyscy widzowie będą mieli możliwość sprawdzenia, co wiedzą na ten temat oraz szansę poszerzenia swojej wiedzy np. pokażemy, jak zmniejszyć rachunki za prąd i ogrzewanie wprowadzając w domu instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii. W studiu telewizyjnymna pytania będą odpowiadali w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie mogą rozwiązywaćtest online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×