Wielki test o lesie

Wielki test o lesie, Polska 2022

Na pytania dotyczące lasów, ich ochrony i pracy leśników będą odpowiadać w studiu popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Widzowie mogą rozwiązywać test online albo za pomocą aplikacji na smartfony.

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Quiz

Wielki test o lesie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Anna Popek
  • Przemysław Babiarz

Twórcy

  • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Przed wakacjami widzowie obejrzą "Wielki test o lesie". W Polsce tereny leśne to popularne miejsce wypoczynku, warto więc wiedzieć, jak bezpiecznie się po nich poruszać i spędzać tam aktywnie czas, a przy okazji dostrzec różnorodność roślin, wypatrzeć ślady zwierząt i gniazda ptaków. W odcinku m.in. też o tym, na czym polegają codzienna praca leśnika i zrównoważona gospodarka leśna oraz co wyjątkowego można zrobić z drewna. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Przed wakacjami zapraszamy widzów TVP1 na Wielki Test o Lesie. W Polsce tereny leśne to popularne miejsce wypoczynku, warto więc wiedzieć, jak bezpiecznie się po nich poruszać i spędzać aktywnie czas. A przy okazji dostrzec różnorodność drzew i innych roślin, wypatrzeć ślady zwierząt czy gniazda ptaków poznając też ich zwyczaje. W programie pokażemy również, na czym polega codzienna praca leśnika i zrównoważona gospodarka leśna oraz co wyjątkowego można zrobić z drewna. W studiu TVP na pytania jak zwykle będą odpowiadać w duetachpopularni artyści, sportowcy i dziennikarze. A widzowie będą mogli rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pllub ściągając aplikację na smartfony. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×