Wielki test o polskiej piosence

Polska 2018

W 2018 r. odbędzie się 55. festiwal piosenki w Opolu. Jest to okazja do sprawdzenia wiedzy o piosenkach, autorach tekstów, przebojach i o ciekawych wydarzeniach związanych z festiwalem.

  • Czas trwania: 85 minut, Gatunek: Quiz
  • Prowadzący: Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski

Wielki test o polskiej piosence w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Sylwia Dekiert
  • Maciej Kurzajewski

Twórcy

  • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W 2018 r. odbędzie się 55. festiwal piosenki w Opolu. Jest to okazja do sprawdzenia wiedzy o polskich piosenkach, autorach tekstów, przebojach i o ciekawych wydarzeniach związanych z festiwalem. W teście wiedzy w studiu telewizyjnym wezmą udział popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Widzowie mogą odpowiadać na pytania online na stronie internetowej lub przez aplikację na smartfony. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

W 2018 r. po raz 55. odbędzie się w Opolu festiwal piosenki. Które z występów gwiazd pamiętamy do dziś? Jakie przeboje wciąż nucimy? Co wiemy o ulubionych piosenkarzach, kompozytorach muzyki i autorach tekstów? W Wielkim Teście o (o)polskiej piosence przypomnimy najważniejsze wydarzenia, postaci i przeboje gwiazd polskiej sceny muzycznej, zapowiemy też najciekawsze koncerty tegorocznego festiwalu. W studiu telewizyjnym na pytania odpowiedzą w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×