Wielki test o telewizji

Polska 2012

Widowisko, w którym zaproszeni do studia goście oraz widzowie będą odpowiadać na pytania dotyczące historii Telewizji Polskiej. Zostaną przypomniane znane i lubiane gwiazdy związane z TVP.

  • Czas trwania: 115 minut, Gatunek: Quiz
  • Prowadzący: Paulina Chylewska, Maciej Orłoś i Piotr Kraśko

Wielki test o telewizji w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Paulina Chylewska
  • Maciej Orłoś i Piotr Kraśko

Opis programu

ZwińRozwiń

Widowisko, w którym zaproszeni do studia goście oraz widzowie będą odpowiadać na pytania dotyczące historii Telewizji Polskiej. Zostaną przypomniane lubiane gwiazdy związane z TVP. Niektóre z nich powrócą na wizję po raz pierwszy od wielu lat. Nie zabraknie też współczesnych osobowości telewizyjnych. Tym razem gwiazdy nie będą rywalizować indywidualnie, lecz w duetach. Sam test będzie podzielony na 5 rund. Widzowie mogą rozwiązać go on-line oraz za pomocą smartfonów.

Wielki Test o Telewizji - widowisko, w którym zaproszeni do studia goście oraz widzowie będą odpowiadać na pytania dotyczące historii Telewizji Polskiej. Realizatorzy programu zapowiadają wiele niespodzianek. Zostaną przypomniane zostaną znane i lubiane gwiazdy związane z TVP. Niektóre z nich powrócą na wizję po raz pierwszy od wielu lat. Nie zabraknie też współczesnych osobowości telewizyjnych. Tym razem znani i lubiani, dzięki małemu ekranowi, prezenterzy, aktorzy, satyrycy, muzycy, sportowcy etc. nie będą rywalizować indywidualnie, lecz w duetach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×