Wielki test o wakacjach

Polska 2018

W Polsce jest wiele bardzo popularnych miejscowości turystycznych, są też mniej oczywiste kierunki, w których warto podążać. Z testu o wakacjach widzowie dowiedzą się, gdzie warto spędzić urlop

  • Czas trwania: 85 minut, Gatunek: Quiz
  • Prowadzący: Anna Popek, Przemysław Babiarz

Wielki test o wakacjach w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Anna Popek
  • Przemysław Babiarz

Twórcy

  • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Nadbałtyckie plaże, mazurskie jeziora, tatrzańskie i beskidzkie szlaki to bardzo popularne miejsca letniego wypoczynku. W Polsce jest też wiele zakątków rzadziej odwiedzanych, a kuszących czystą przyrodą, ciekawymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi. Z testu o wakacjach widzowie dowiedzą się, gdzie warto spędzić urlop. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Gdzie w Polsce warto spędzić wakacje? Nadbałtyckie plaże, mazurskie jeziora, tatrzańskie i beskidzkie szlaki to zawsze popularne miejsca letniego wypoczynku. Ale jest też wiele nieodkrytych zakątków Polski, kuszących czystą przyrodą, ciekawymi zabytkami i innymi turystycznymi atrakcjami. Co o nich wiemy i które z nich chcielibyśmy odwiedzić podczas letnich wędrówek lub polecić gościom z zagranicy? W studiu telewizyjnym jak zwykle na pytania będą odpowiadali w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×