Wielki test o wojsku. 20 lat w NATO

Wielki test o wojsku. 20 lat w NATO, Polska 2018

Z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO celebryci w studiu i widzowie przed telewizorami będą mieli okazję sprawdzić wiedzę na temat międzynarodowej organizacji wojskowej.

  • Czas trwania: 75 minut, Gatunek: Quiz
  • Prowadzący: Anna Popek, Przemysław Babiarz

Wielki test o wojsku. 20 lat w NATO w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Anna Popek
  • Przemysław Babiarz

Twórcy

  • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO celebryci w studiu i widzowie przed telewizorami będą mieli okazję sprawdzić wiedzę na temat międzynarodowej organizacji wojskowej utworzonej 70 lat temu. Będzie to okazja do dowiedzenia się, jak zmieniły się polskie Siły Zbrojne, a także jaką funkcję pełnią polscy dowódcy i polskie jednostki wojskowe w strukturach NATO. Popularni artyści, sportowcy i dziennikarze odpowiadają na pytania w duetach. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

W tym roku mija 20 lat od przystąpienia Polski do NATO, a także 70 lat od utworzenia tej wojskowej, międzynarodowej organizacji. Jak w tym czasie zmieniały się polskie Siły Zbrojne i czy członkostwo w Sojuszu Północnoatlantyckim daje nam wszystkim większe poczucie bezpieczeństwa? Jaką funkcję pełnią polscy dowódcy i polskie jednostki wojskowe w strukturach NATO? Każdy z widzów może sprawdzić swoją wiedzę w programie Wielki Test o Wojsku. 20 lat w NATO. Jak zwykle w studiu TVP na pytania będą odpowiadali w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×