Wielki test. Polacy stulecia

Wielki test. Polacy stulecia, Polska 2017

W kolejnych odcinkach programu zostaną przedstawione sylwetki kilkudziesięciu osób, które w wybitny sposób zapisały się w historii Polski, od czasu odzyskania niepodległości w 1918 roku.

  • Czas trwania: 81 minut, Gatunek: Quiz
  • Prowadzący: Anna Popek, Przemysław Babiarz

Wielki test. Polacy stulecia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Anna Popek
  • Przemysław Babiarz

Twórcy

  • Anita Gargas Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W kolejnych odcinkach programu zostaną przedstawione sylwetki kilkudziesięciu osób, które w wybitny sposób zapisały się w historii Polski, od czasu odzyskania niepodległości w 1918 roku. Uczestnicy programu odpowiadają na pytania dotyczące wybitnych Polaków w studiu telewizyjnym. Widzowie mogą to zrobić dzięki stronie internetowej i aplikacji. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz. Jesienią 2018 roku, po emisji cyklu, widzowie i eksperci wybiorą w specjalnym plebiscycie Polaka stulecia.

Widowisko "Wielki Test. Polacy stulecia" ma na celu przypomnienie i przedstawienie kilkudziesięciu osób, które w wybitny sposób zapisały się w historii naszego kraju na przestrzeni minionych stu lat, czyli od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Śpośród nich widzowie i eksperci wybiorą jesienia 2018 roku w specjalnym plebiscycie Polaka stulecia. Bohaterów plebiscytu będziemy poszukiwać w różnych dziedzinach życia. - W pierwszym odcinku wśród niezapomnianych męskich głosów polskiej piosenki. Uczestnicy programu w studiu telewizyjnym będą rozwiązywali test w duetach za pomocą specjalnych terminali, a widzowie mogą to zrobić na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając na smartfony aplikację Wielki Test TVP. Pytania będą dotyczyły życia i twórczości wybitnych polskich piosenkarzy, w programie przypomnimy wielkie przeboje, a także kulisy ich powstawania. "Wielki Test. Polacy stulecia prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Komentarze

Skomentuj
  • stanisław (gość)

    logowanie super test

    06.09.2017 20:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×