Wielki test. Wielka matura Polaków

Polska 2015

Goście w studiu oraz internauci i widzowie przed telewizorami sprawdzą wiedzę w zakresie przedmiotów maturalnych, m.in. z języka polskiego, historii, matematyki, fizyki, biologii, chemii i geografii.

 • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Quiz
 • Prowadzący: Paulina Chylewska, Maciej Orłoś

Wielki test. Wielka matura Polaków w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Paulina Chylewska
 • Maciej Orłoś

Twórcy

 • Konrad Smuga Scenariusz
 • Irena Pręcikowska Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Widowisko o charakterze edukacyjnym. Goście w studiu oraz internauci i widzowie przed telewizorami sprawdzą wiedzę w zakresie przedmiotów maturalnych, m.in. z języka polskiego, historii, matematyki, fizyki, biologii, chemii i geografii. Będzie to powtórka dla maturzystów, a dla widzów również ciekawy sprawdzian wraz z przywołaniem wspomnień maturalnych. W części artystycznej wystąpią: Natalia Szroeder i Liber oraz Tabb & Sound'N'Grace...

W dniu rozpoczęcia egzaminu dojrzałości dla tegorocznych maturzystów, Jedynka proponuje Wielką Maturę Polaków. Goście w studiu oraz internauci i widzowie przed telewizorami sprawdzą swoją wiedzę w zakresie przedmiotów maturalnych, m. in. jęz. z polskiego, historii, matematyki, fizyki, biologii, chemii i geografii. Będzie to powtórka dla maturzystów, ale również ciekawy sprawdzian dla widzów wraz z przywołaniem wspomnień maturalnych. Poprzednie dwie edycje Wielkiej Matury Polaków wzbudziły duże zainteresowanie publiczności. Przed telewizorami każdorazowo zasiadło ponad 2 mln widzów. W części artystycznej wystąpią: Natalia Szroeder i Liber oraz Tabb & Sound'N'Grace. Prowadzący: Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

Komentarze

Skomentuj
 • jan (gość)

  Hej, jestem tegorocznym maturzystą i jestem wielkim szczęściarzem, ponieważ w tym roku wszystkie części matury są w internecie :) Podaje link: zgarnijplik.pl/s/Egzamin-Maturalny-2015 i radzę się spieszyć i pobierać, testy w formacie pdf. Dzisiaj polski na 100% ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  04.05.2015 19:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×