Wielki test z historii. Polscy dowódcy

Polska 2018

W 2018 roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Celebryci w studiu i widzowie przed telewizorami mogą sprawdzić swoją wiedzę w wielkim teście o wybitnych dowódcach.

  • Czas trwania: 85 minut, Gatunek: Quiz
  • Prowadzący: Anna Popek, Przemysław Babiarz

Wielki test z historii. Polscy dowódcy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Anna Popek
  • Przemysław Babiarz

Twórcy

  • Konrad Smuga Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W 2018 roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji celebryci w studiu i widzowie przed telewizorami mogą sprawdzić swoją wiedzę w wielkim teście o wybitnych dowódcach. Przypomniane zostaną najważniejsze bitwy, a także ciekawostki o bohaterach walki o niepodległość. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Obchodzimy w tym roku stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości i przy tej okazji zapraszamy widzów na Wielki Test o wybitnych dowódcach, którzy prowadzili naszych żołnierzy do walki o wolność ojczyzny. Przypomnimy kulisy najważniejszych bitew, które nawet zmieniały losy wojen i opowiemy nieznane ciekawostki o ich bohaterach, zarówno z życia wojskowego, jak i prywatnego. Pokażemy fascynujące historie ludzi, dla których nie było rzeczy niemożliwych, a oficerski honor mobilizował do heroicznych decyzji i największych poświęceń. W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×