Wielki wyścig foodtrucków

The Great Food Truck Race, USA 2021

Co tydzień Tyler Florence daje właścicielom foodtrucków ograniczony budżet na zakupy, gotowanie i opracowywanie strategii. Drużyny, które sprzedadzą najwięcej dań, przechodzą do następnej rundy. Główna nagroda wynosi 50 000 dolarów.

  • Gatunek: Real tv

Wielki wyścig foodtrucków w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Siedmiu odnoszących największe sukcesy właścicieli foodtrucków w kraju łączy siły z przyjaciółmi i rodziną, aby wyruszyć w trasę i gotować w całym kraju. Co tydzień gospodarz Tyler Florence daje zespołom ograniczony budżet na zakupy, gotowanie i opracowywanie strategii. Drużyny, które sprzedadzą najwięcej dań, przechodzą do następnej rundy, a przegrani wracają do domu. W końcu pozostaje jeden foodtruck, a zespół wygrywa główną nagrodę w wysokości 50 000 dolarów.

Wielki wyścig foodtrucków" to program, w którym siedmiu odnoszących największe sukcesy właścicieli foodtrucków w kraju łączy siły z przyjaciółmi i rodziną, aby wyruszyć w trasę i gotować w całej Ameryce. Co tydzień gospodarz Tyler Florence daje zespołom ograniczony budżet na zakupy, gotowanie i opracowywanie strategii. Drużyny, które sprzedadzą najwięcej jedzenia, przechodzą do następnej rundy, a przegrani wracają do domu. W końcu pozostaje jeden foodtruck, a zespół za kółkiem wygrywa główną nagrodę w wysokości 50 000 $. To amerykańska przygoda pełna pięknych krajobrazów i pysznego jedzenia!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×