Wielkie kolędowanie z Polsatem

Polska 2008

W niezwykle uroczysty, wigilijny wieczór autorzy zapraszają do Telewizji Polsat. Nastrojowe pieśni bożonarodzeniowe i radosne pastorałki będą towarzyszyć przy wigilijnym stole.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Program muzyczny

Wielkie kolędowanie z Polsatem w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W niezwykle uroczysty, wigilijny wieczór autorzy zapraszają do Telewizji Polsat. Nastrojowe pieśni bożonarodzeniowe, radosne pastorałki, a także świąteczne życzenia i pozdrowienia od gwiazd polskiej muzyki będą towarzyszyć przy wigilijnym stole. W Wigilię nic tak nie jednoczy jak wspólne kolędowanie, a widzowie poczują magiczny klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia.

W ten niezwykle uroczysty, wigilijny wieczór zapraszamy do Telewizji Polsat. Nastrojowe pieśni bożonarodzeniowe, radosne pastorałki, a także świąteczne życzenia i pozdrowienia od gwiazd polskiej muzyki, niech towarzyszą Państwu przy wigilijnym stole. W Wigilię pragniemy być szczególnie blisko naszych widzów, a nic tak nie jednoczy jak wspólne kolędowanie. Poczujmy magiczny klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×