Wielkie kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka

Wielkie kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka, Polska 2019

Koncert, podczas którego w bazylice Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce najbardziej utalentowani polscy artyści wykonują najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

 • Gatunek: Koncert

Wielkie kolędowanie z Polsatem - Święta Lipka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z koncertu, który odbędzie się w wieczór wigilijny w Bazylice Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. W niezwykłych wnętrzach barokowego sanktuarium maryjnego najbardziej utalentowani polscy artyści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wystąpią m.in. Michał Bajor, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Filip Lato, Mateusz Ziółko, grupa folkowa Tulia, zespoły Enej i Pectus. Będą im towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia oraz Chór Świętolipski.

Relacja z koncertu, który odbył się w wieczór wigilijny w bazylice Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce. W niezwykłych wnętrzach barokowego sanktuarium maryjnego najbardziej utalentowani polscy artyści śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wystąpią m.in. Michał Bajor, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Filip Lato, Mateusz Ziółko, grupa folkowa Tulia, zespoły Enej i Pectus. Będą im towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia oraz Chór Świętolipski.

Komentarze

Skomentuj
 • Peter

  Raf jesteś matołem (delikatnie bo święta). Prawo i obowiązek obrony granic państwowych daje się pogodzić z niesieniem pomocy ludziom – przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

  24.12.2021 12:32
 • Raf (gość)

  I znów ta wstrętna szatanica? Na litość boską! Kto ją jeszcze wpuszcza do kościoła???? Boże widzisz i nie grzmisz! Księża opamiętajcie się! To chyba najbardziej obłudna i zakłamana osoba w polskim show biznesie! A na pewno najbardziej zakłamana i najwstrętniejsza jaką znam - ładne opakowanie, ale w środku moralna i kulturowa zgnilizna! Ona i Wyszkoni powinny mieć KATEGORYCZNY zakaz wjazdu do kościołów i śpiewania w nich kolęd! Większej obłudy i hipokryzji nie widziałem.

  24.12.2021 09:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×