Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, Polska 2018

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom to przedsięwzięcie Kościołów katolickiego, ewangelickiego i prawosławnego. Każda świeca daje dzieciom wakacyjny wypoczynek, ciepły posiłek, leczenie i rehabilitację.

 • Czas trwania: 12 minut, Gatunek: Relacja

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Paweł Jeż Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom jest wspólnym przedsięwzięciem Kościoła katolickiego, Kościoła ewangelickiego i Kościoła prawosławnego. Każda zakupiona świeca daje potrzebującym dzieciom wypoczynek, ciepły posiłek, zwiększa szanse edukacyjne, pomaga w leczeniu i rehabilitacji, a czasem ratuje w sytuacji bez wyjścia. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom to 19 lat działalności, ponad 50 milionów świec i kilka pokoleń, które otrzymały pomoc dzięki otwartości serc darczyńców.

Od 19 lat Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom jest wspólnym, ekumenicznym dziełem tworzonym przez Caritas Kościoła Katolickiego, Diakonię Kościoła Ewangelickiego i Eleos Polskiego Kościoła Prawosławnego. Każda świeca daje potrzebującym dzieciom wakacyjny wypoczynek, ciepły posiłek, zwiększa ich szanse edukacyjne, pomaga w leczeniu i rehabilitacji, ale też ratuje w sytuacjach bez wyjścia. Idea świątecznej świecy Caritas rozlewa się również poza granicami naszego kraju. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, to ponad 50 milionów świec i kilka pokoleń dzieci, które otrzymały pomoc dzięki otwartości Państwa serc.

Komentarze

Skomentuj
 • rtgrtg (gość)

  wolałbym pomagać mordercom niż dzieciom

  21.12.2018 17:24
 • Adam (gość)

  BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA TO MIEJSCE.Przez drugiego człowieka do Boga!!

  16.12.2018 12:36
 • Viola (gość)

  Dziękujemy Panu Bogu ze wyrysowal nam ścieżkę do Rusinowic i ze mozemy tam jezdzic no i za tych wspanialych ludzi ktorzy tam pracuja bo to najcudniejsze miejsce na ziemi

  09.12.2018 14:11
 • Marcin (gość)

  Super reportaż. Rusinowice to najpiękniejsze miejsce na ziemi. Dziękujemy za to Panu Bogu.

  09.12.2018 13:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×