Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby

Trzcina cukrowa, Polska 2013

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku gospodarz programu dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje.

 • Gatunek: Cykl reportaży

Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby w telewizji

ZwińRozwiń
 • Sobota 30.05.2020 09:50 Odcinek 2

  TV Puls

 • Sobota 06.06.2020 09:45 Odcinek 3

  TV Puls

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych?

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? Odc. 3. Wojciech Cejrowski dalej podróżuje boso po Karaibach. Tym razem na tapetę weźmie niezwykle interesujący temat, jakim jest... trzcina cukrowa. Podróżnik opowie między innymi o jej zastosowaniu i lokalnych cukrowniach.

Komentarze

Skomentuj
 • Dlaczego? (gość)

  Dlaczego emisja jest tak wcześnie, kiedy wielu ludzi jeszcze śpi, dlaczego? Dzieci lubią ten program i żałowały, że go nie widziały. Za wcześnie!!!

  09.03.2020 00:26
 • james@...

  Ten odcinek był o Jerozolimie a nie Karaibach :/

  05.12.2013 18:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×