Wojsko-polskie.pl

Wojsko-polskie.pl, Polska 2018

Program poświęcony polskiej armii, w którym zostanie ukazane zarówno jej współczesne oblicze, jak i tradycje i historia. Autorzy opowiadają także o wojskowych i ich zaangażowaniu w odbywaną służbę.

 • Czas trwania: 19 minut, Gatunek: Magazyn

Wojsko-polskie.pl w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Marcin Cebulski Montaż
 • Michał Borowiecki Zdjęcia
 • Marcin Przylecki Zdjęcia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program poświęcony polskiej armii, w którym zostanie ukazane zarówno jej współczesne oblicze, jak i tradycje i historia. W kolejnych odcinkach pojawią się także relacje z manewrów, ciekawostki i aktualne wydarzenia z poligonów. Widzowie zobaczą, jak zmieniają się siły zbrojne i jakim sprzętem dysponują. Autorzy opowiadają także o wojskowych i ich zaangażowaniu w odbywaną służbę.

Coroczne szkolenie studentów Military Doctor 2018, drugi etap szkolenia studentów w ramach programu Legia Akademicka w Biedrusku, wyjątkowa przeprawa przez jezioro żołnierzy z oddziałów rozpoznawczych 21. Brygady Strzelców Podhalańskich oraz aktualności: zapowiedź Air Show, lot małych pacjentów z kliniki onkologicznej z Krakowa dzięki wsparciu MON, terytorialsi w Lesznie oraz w Kielcach.

Komentarze

Skomentuj
 • Pinto (gość)

  Masz racje ,może jakiś film o makijażu męskim

  23.09.2018 08:28
 • Pfff (gość)

  Co wy ludzie nie macie juz zadnych filmow ciekawych do zaoferowania?! ze cos takiego puszczacie?!? MASAKRA!! moze o 19 dla starych dziadow. Nie dziwne ze 99% mlodych ludzi w pl nie oglada tv...

  05.07.2018 21:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×