Wolność wyboru - wybór wolności

Polska 2013

W pierwszą niedzielę czerwca na pl. Konstytucji w Warszawie zorganizowany zostanie koncert, który jest częścią obchodów 24. rocznicy wolnych wyborów z czerwca 1989 roku.

 • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Koncert
 • Prowadzący: Maciej Orłoś

Wolność wyboru - wybór wolności w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Maciej Orłoś

Opis programu

ZwińRozwiń

W pierwszą niedzielę czerwca na pl. Konstytucji w Warszawie zorganizowany zostanie koncert, który jest częścią obchodów 24. rocznicy wolnych wyborów z czerwca 1989 roku. Wśród artystów na scenie pojawią się m.in. Tilt, Audiofeels, Voo Voo i Budka Suflera. Partnerami koncertu są: Fundacja Polska Przedsiębiorcza, Narodowe Centrum Kultury, Miasto Stołeczne Warszawa, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Honorowy patronat objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Tytułowy koncert to jeden elementów celebrowania 24. rocznicy wolnych wyborów, które odbyły się 4 czerwca 1989 roku. Wielką imprezę zaplanowano na 2 czerwca na pl. Konstytucji w Warszawie. Poprowadzi Maciej Orłoś, wystąpią: Tilt, Audiofeels, Voo Voo, Budka Suflera. Partnerami koncertu są: Fundacja Polska Przedsiębiorcza, Narodowe Centrum Kultury, Miasto Stołeczne - Warszawa, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Honorowy patronat objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×