Wpadki filmowe

Wpadki filmowe, Polska

Praca na planie filmowym wymaga dbałości o detale, jednak czasem zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Program tropi błędy w popularnych produkcjach, które umknęły uwadze montażystów.

 • Gatunek: Rozrywka

Wpadki filmowe w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Praca na planie filmowym wymaga dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Program tropi błędy, które umknęły uwadze montażystów, a wpadki są komentowane przez znane osobistości. Nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych.

Koń, który kopie statystów, samochód na średniowiecznym polu bitwy, elementy z "Gwiezdnych wojen" w produkcji o Indianie Jonesie... Jak oni mogli to przegapić? W programie będziemy tropić błędy, które umknęły uwadze montażystów. Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. Znani i lubiani (aktorzy, sportowcy, prezenterzy telewizyjni) przyjrzą się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach, a ich czujne oko wyłapie każdą wpadkę. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych.

Komentarze

Skomentuj
 • Comdar (gość)

  Fajnie sie nasmiewac z pracy innych. Wlasnie obejrzalem odc. 8 2 sezonu i..... fajna wpadka tworzacych program. Chodzi o ostatnia "wpadke", koncowka "Desperado". Nawet kompletny idiota by zauwazyl, ze Banderas otwiera i zamyka drzwi auta, podnoszac gitare z drogi. Ale jak widac tworcy tego nie zauwazyli i zaliczaja te scene jako wpadke producentow filmu.

  09.02.2022 07:03

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×