Wpadki filmowe

Wpadki filmowe, Polska

Praca na planie filmowym wymaga dbałości o detale, jednak czasem zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Program tropi błędy w popularnych produkcjach, które umknęły uwadze montażystów.

  • Gatunek: Rozrywka

Wpadki filmowe w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Praca na planie filmowym wymaga dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Program tropi błędy, które umknęły uwadze montażystów, a wpadki są komentowane przez znane osobistości. Nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych.

Koń, który kopie statystów, samochód na średniowiecznym polu bitwy, elementy z "Gwiezdnych wojen" w produkcji o Indanie Jonesie... Jak oni mogli to przegapić? W programie będziemy tropić błędy, które umknęły uwadze montażystów. Praca na planie filmowym wymaga ogromnej dbałości o detale, jednak nawet w najlepiej dopracowanej produkcji zdarzają się mniej lub bardziej widoczne pomyłki. Moment nieuwagi i oto na ekranie widzowie odnajdują coś, co nigdy nie powinno się było znaleźć przed ich oczami. Znani i lubiani (aktorzy, sportowcy, prezenterzy telewizyjni) przyjrzą się uważnie niedociągnięciom i nieścisłościom, które pojawiły się w popularnych filmach, a ich czujne oko wyłapie każdą wpadkę. W programie nie zabraknie także ciekawostek i anegdot zarówno z polskich, jak i hollywoodzkich planów filmowych.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×