Wrocław - Europejska Stolica Kultury

Polska 2016

Relacja z inauguracji programu Europejskiej Stolicy Kultury, którą w 2016 r. jest Wrocław. Podczas trzech dni Weekendu Otwarcia (15-17 stycznia) zaplanowano ponad sto wydarzeń kulturalnych.

  • Czas trwania: 3 minut, Gatunek: Relacja

Wrocław - Europejska Stolica Kultury w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z inauguracji programu Europejskiej Stolicy Kultury, którą w 2016 r. jest Wrocław. Podczas trzech dni Weekendu Otwarcia (15-17 stycznia) zaplanowano ponad sto wydarzeń kulturalnych. Najważniejsze to Przebudzenie - pochód, który startuje z czterech stron miasta i spotyka się na wrocławskim Rynku, by przerodzić się w wielką zabawę. Krzysztof Maj - dyrektor Europejskiej Stolicy Kultury, oraz znani artyści rozmawiają o tym, z czym wiąże się tytuł Europejska Stolica Kultury i co będzie się działo we Wrocławiu przez najbliższy rok.

Relacja na żywo z inauguracji Europejskiej Stolicy Kultury, którą w 2016 roku jest Wrocław. Podczas trzech dni Weekendu Otwarcia (15 - 17stycznia) zaplanowano ponad sto wydarzeń kulturalnych. Najważniejsze to Przebudzenie - pochód startujący równocześnie z czterech stron miasta i spotykający się na wrocławskim Rynku. Tu pochód przerodzi się w wielką zabawę. Co daje tytuł Europejska Stolica Kultury, z czym się wiąże, co się będzie działo we Wrocławiu przez najbliższy rok, dlaczego warto przyjechać do stolicy Dolnego Śląska, szczególnie w 2016? Porozmawiają o tym: Krzysztof Maj - dyrektor Europejskiej Stolicy Kultury oraz znani artyści.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×