Wszyscy jesteśmy braćmi

Wszyscy jesteśmy braćmi, Polska 2022

Ukazane zostaną zaangażowanie i praca, jaką na rzecz uchodźców wykonuje Caritas Polska, a także pomoc ze strony wielu parafii, w których wiele inicjatyw zapoczątkowali zwykli ludzie - parafianie.

  • Czas trwania: 13 minut, Gatunek: Cykl reportaży

Wszyscy jesteśmy braćmi w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Piotr Kot Scenariusz

Opis programu

Wojna to dramat dla wielu ludzi. Wojna to niepewność, zagubienie i strach. Cykl pokazuje, jak Kościół katolicki pomaga uchodźcom z Ukrainy. Ukazane zostaną zaangażowanie i praca, jaką na rzecz uchodźców wykonuje Caritas Polska, a także pomoc ze strony wielu parafii, w których wiele inicjatyw zapoczątkowali zwykli ludzie - parafianie.

Komentarze

Skomentuj
  • Adamus Papus kurwa (gość)

    Coooooo wy chuje pierdolone ze co ze kutasy posrane pomaga kościół kurwa w czym kurwa pomaga PYTAM SIĘ W CZYM KURWA POMÓGŁ KOŚCIÓŁ CHYBQ W WYPIERDALANIU KASY Z KONTA TAK NAPEWNO POMAGA W NICZYM INNYM ZAWSZE TE PARSZYWE SMIERDZACE CHUJEM PAZURY WYSTAWIAJĄ PO KASE KURWISKA ZJEBANE .!!!!!!!!!!!!!!!!! W NICZYM INNYM NIE POMAGAJĄ I NIE POMOGĄ PRIORYTET TO GWAŁCIĆ DZIECI BYCIE PEDOFILEM UKRYWANIE TEGO HANIEBNEGO BARBAŻYŃSTWA niczym sie cweluchy nie różnicie od tych skundlonych rosyjskich chamów co gwałcili kobiety na Ukrainie .

    10.04.2022 13:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×