Wszystko o jedzeniu

Jabłka, Kanada 2017

Autorzy programu pomogą widzom odbyć fascynującą podróż, która pokaże im nieznane oblicze znanych i lubianych produktów spożywczych.

 • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Program dla dzieci

Wszystko o jedzeniu w telewizji

ZwińRozwiń
 • Jutro 07:20 Odcinek 6

  FOKUS TV

 • Sobota 25.01.2020 07:20 Odcinek 7

  FOKUS TV

 • Niedziela 26.01.2020 07:20 Odcinek 8

  FOKUS TV

 • Sobota 01.02.2020 07:10 Odcinek 9

  FOKUS TV

 • Niedziela 02.02.2020 07:10 Odcinek 10

  FOKUS TV

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie dowiedzą się między innymi, czy prawdziwe jest angielskie powiedzenie, że wystarczy zjeść jedno jabłko dziennie, by cieszyć się zdrowiem. Ponadto zobaczą sztuczkę, pozwalającą obrać ten owoc ze skórki w ciągu zaledwie kilku sekund. Poznają również przepis na pyszną szarlotkę. Od jabłek w karmelu po wspaniałą tartę Tatin - oto pełen ciekawostek i przydatnych informacji odcinek poświęcony tym pysznym owocom i ich zastosowaniom nie tylko kulinarnym.

Pełen humoru i ciekawostek serial o najpopularniejszych produktach spożywczych - ich historii, zaletach i sposobie wytwarzania. Każdy odcinek poświęcony jest jednej grupie jedzenia, np. pieczywu, serom czy lodom, i obok podstawowych informacji zawiera również mnóstwo przydatnych wskazówek, interesujących statystyk, a także proste przepisy kulinarne. W programie również wizyty w lokalach, które specjalizują się w danym rodzaju produktów. Na koniec poznajemy upodobania kulinarne Amerykanów, którzy biorą udział w sondach dotyczących ich preferencji - są pytani np. o to, czy wolą pieczywo białe czy ciemne albo o ulubiony smak lodów.

Komentarze

Skomentuj
 • Minimalo (gość)

  Zapowiedź o piwie, a nadali o . . . pieczywie Bez komentarza (+_+)

  19.04.2019 23:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×