Wyjdź za mnie

Wyjdź za mnie, Polska 2018

Dwanaście osób będzie się starało odnaleźć drugą połówkę. Uczestnicy mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich marzenie o miłości.

  • Gatunek: Reality show
  • Reżyseria: Janek Kępiński

Wyjdź za mnie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Janek Kępiński Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dwanaście osób będzie się starało odnaleźć drugą połówkę. Uczestnicy mają rozmaite zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich marzenie o miłości. Na kilka tygodni wprowadzą się do luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Uczestnicy wchodzą do domu z nadzieją, że spotkają kogoś wyjątkowego, założą z nim rodzinę i spędzą razem resztę życia. W finale każdego odcinka mają szansę oświadczyć się wybranej osobie. Jeśli oświadczyny zostaną przyjęte, rozpoczną się przygotowania do ślubu.

Ten program udowodni, że zawsze warto walczyć o miłość! "Wyjdź za mnie" to nowe reality show Polsatu, w którym można znaleźć miłość na całe życie. Dwanaście osób wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny, mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno - marzenie o miłości. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn na kilka tygodni wprowadzi się do luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Każde z nich wchodzi do domu z nadzieją, że spotka kogoś wyjątkowego, założy z nim rodzinę i spędzi resztę życia. Podczas romantycznych kolacji, wycieczek i randek będą mieć okazję lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Bohaterowie programu zamieszkają w Domu Zaręczyn w pięknej, słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego. W finale każdego odcinka uczestnicy mają szansę oświadczyć się wybranej osobie. Jeśli oświadczyny zostaną przyjęte, wówczas rozpoczną się przygotowania do wymarzonego ślubu. "Wyjdź za mnie" to program spełniający marzenia ludzi, którzy stracili już nadzieję na znalezienie drugiej połówki. Zapewnia nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim daje szansę na miłość.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×