XI Mazurska Noc Kabaretowa 2009

Hello Poland, Polska 2009

Organizatorzy dostali tajemniczą informację, że do Mrągowa ma przyjechać Barack Obama. Zaczynają się przygotowania do wizyty.

  • Czas trwania: 56 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
  • Prowadzący: Robert Górski, Marcin Wójcik, Kabaret Młodych Panów

XI Mazurska Noc Kabaretowa 2009 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Robert Górski
  • Marcin Wójcik
  • Kabaret Młodych Panów

Opis programu

ZwińRozwiń

Mazurska Noc Kabaretowa odbyła się 4 lipca, czyli w dniu amerykańskiego Święta Niepodległości. Organizatorzy dostali informację, że do Mrągowa ma z tej okazji przyjechać Barack Obama. Zaczynają się przygotowania do wizyty. W trakcie okazuje się, że Polacy są bardziej amerykańscy niż sami Amerykanie, a także, że po raz pierwszy w historii są w lepszej sytuacji gospodarczej niż USA.

W tym roku Mazurska Noc Kabaretowa pt. "Hello Poland" odbyła się 4 lipca, czyli w amerykański Dzień Niepodległości. Organizatorzy dostali tajemniczą informację, że do Mrągowa ma z tej okazji zawitać sam Barack. Zaczęły się gorączkowe przygotowania do wizyty: przyjeżdżają kolejni artyści, którzy mają ją uświetnić wizytę tak znaminitego gościa swoimi występami. Podczas przygotowań dochodzimy do wniosku, że jesteśmy bardziej amerykańscy niż sami Amerykanie (wszak chodzimy na shopping, kupujemy tanio na sejlach, już od dawna nie mamy narzeczonych tylko boyfriendów, obchodzimy hucznie walentynki i halloween, w kinach królują prawie wyłącznie hollywoodzkie produkcje, a w radiu amerykańskie przeboje. itd.) Uświadamiamy sobie też, że chyba po raz pierwszy w historii jesteśmy w lepszej sytuacji gospodarczej niż USA, bo kryzys światowy przyszedł właśnie stamtąd i Amerykanów dotknął jak dotąd bardziej niż nas. Dlatego czujemy się uprawnieni do przygotowania listy polskich rad i recept na wyjście z kryzysu. Gospodarzami kabaretonu są Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (kabaret Ani Mru Mru). Imprezę prowadzi Kabaret Młodych Panów, a występują: Kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret Paranienormalni, kabaret Neo - Nówka, Grupa MoCarta, Kabaret pod Wyrwigroszem, Formacja Chatelet, kabaret Limo, Irek Krosny, Kabaret Skeczów Męczących, Czesuaf, Jacek Ziobro, Nowaki. Gośćmi specjalnymi kabaretonu są bywalcy ławeczki z serialu "Ranczo": Piotr Pręgowski, Sylwester Maciejewski, Bogdan Kalus.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×