XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015

XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015, Polska 2015

W Mrągowie tematem przewodnim kabaretowych spotkań są stosunki damsko-męskie. Autorzy analizują, jak owe relacje zmieniły się w ostatnich latach. Goście występują z kabaretem Smile.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
  • Prowadzący: Smile

XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Smile

Twórcy

  • Michał Białousz Scenografia
  • Beata Harasimowicz Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W Mrągowie tematem przewodnim kabaretowych spotkań są stosunki damsko-męskie. Autorzy analizują, jak owe relacje zmieniły się w ostatnich latach. Pokazują nowe możliwości ich realizowania, takie jak portale randkowe, rozmowy prowadzone za pośrednictwem Internetu, kontaktowanie się przez Skype'a i Facebook'a. Kabaret Smile pokazuje satyryczną wersję współczesnej polskiej rzeczywistości: instytucji publicznych, wydarzeń związanych z modą, ze sportem i z kulturą. Goście występują we wspólnych numerach z kabaretem Smile.

Tym razem w Mrągowie tematem przewodnim są wszelkiego rodzaju stosunki damsko - męskie. Autorzy analizują, jak te relacje zmieniły się w ostatnich latach, pokazują nowe pola układów, jak portale randkowe, czaty w sieci, rozmowy z bliskimi na Skypie, kontakty z rodziną przez facebook, bezstresowe wychowywanie dzieci, kojarzenie małżeństw na portalach internetowych itp. Kabaret Smile przedstawia współczesną polską rzeczywistość w krzywym zwierciadle satyry: instytucje publiczne, wydarzenia i gwiazdy sportowe, modowe i kulturalne. Goście występują z kabaretem Smile we wspólnych numerach napisanych specjalnie na tę "mazurską noc". Prowadzenie autorskie: Kabaret Smile, goście: Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Zachodni (dawniej Słuchajcie), Ewa Błachnio, Ireneusz Krosny, Fair Play Crew.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 8.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×