XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Polska 2010

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której pomysłodawcą i organizatorem jest Jurek Owsiak. Przedsięwzięcie będzie poświęcone onkologii dziecięcej.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Relacja

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której pomysłodawcą i organizatorem jest Jurek Owsiak. Przedsięwzięcie będzie poświęcone onkologii dziecięcej. W relacji zostaną zaprezentowane najważniejsze wydarzenia związane z finałem WOŚP. Główny koncert z udziałem polskich gwiazd odbędzie się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Do plenerowego studia, prowadzonego przez Agnieszkę Egeman i Marcina Rosłonia, zapraszani będą goście i eksperci. W "centrum dowodzenia" przeprowadzona zostanie licytacja złotych serduszek.

CANAL+ włącza się w organizację XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poświęconego tematowi onkologii dziecięcej. Stacja jest współorganizatorem finału, partnerem medialnym wydarzenia oraz organizatorem koncertu pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Przez cały dzień na antenie CANAL+ prezentowane będą wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z finałem WOŚP. Stacja zaprasza na ok. 300 minut transmisji. Relacja rozpocznie się już o 09:00, odkodowanym wejściem antenowym z Poznania. To właśnie stamtąd Jurek Owsiak przywita się z widzami i rozpocznie finał. CANAL+ będzie mu towarzyszyć również gdy przyleci do Warszawy by kontynuować niezwykle intensywny dzień. Podczas wejścia antenowego o 14:00 stacja pokaże start oraz finał biegu "Policz się z cukrzycą", którego celem jest wyrażenie solidarności z osobami chorymi na cukrzycę. Swój udział zapowiedzieli m.in. Jurek Owsiak i prezes CANAL+ Bertrand Le Guern. Trasa biegu rozpocznie się na ul. Marszałkowskiej, naprzeciw Pałacu Kultury i Nauki. Następnie uczestnicy przemieszczać się będą przez centrum Warszawy aby skończyć bieg w miejscu rozpoczęcia na ul. Marszałkowskiej. CANAL+ zorganizuje i będzie transmitować główny koncert finału, który odbędzie się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. O 18:00 stacja przeniesie studio telewizyjne pod PKiN w Warszawie, skąd transmitować będzie koncert z udziałem polskich gwiazd. Do plenerowego studia, prowadzonego przez dziennikarzy CANAL+ Agnieszkę Egeman i Marcina Rosłonia, zapraszani będą liczni goście i eksperci. Tradycyjnie o 20:00 odbędzie się pokaz sztucznych ogni "Światełko do nieba". Wówczas przez godzinę koncert prowadzić będzie Jurek Owsiak. Na antenie CANAL+ zaprezentowane zostaną również pokazy pirotechniczne z innych polskich miast. W ostatnim, odkodowanym wejściu antenowym na antenie CANAL+ relacjonowane będą wszystkie wydarzenia z "centrum dowodzenia" Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy ul. Woronicza w Warszawie. Tam przeprowadzona zostanie m.in. licytacja złotych serduszek.

Komentarze

Skomentuj
 • julka drost (gość)

  potrzebuj waszej pomocy cierpie przez dominikę nie ma siły ma siła jest stracona morzecie ludzie mi pomoc dobro powraca wyciągniecie rękę do tych kturzy was potrzebują i ja julka

  12.07.2019 17:14
 • s (gość)

  wielka to supar to super bedzie tez w usa i kanadzie

  10.01.2010 17:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×