XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016

Moda na swetry, Polska 2016

Tematem przewodnim XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej jest moda i wszystko, co z nią związane: trendy, trendsetterzy, szafiarki, blogi i vlogi modowe. Będzie mowa o tym, co jest modne i co było modne.

  • Czas trwania: 49 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
  • Prowadzący: Łowcy.B

XVIII Mazurska Noc Kabaretowa Mrągowo 2016 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Łowcy.B

Twórcy

  • Łowcy.B Autor
  • Michał Białousz Scenografia

Opis programu

ZwińRozwiń

Tematem przewodnim XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej jest moda i wszystko, co z nią związane: trendy, trendsetterzy, szafiarki, blogi i vlogi modowe. Będzie mowa o tym, co jest modne i co było modne, oraz o uleganiu modzie. Autorem pomysłu i gospodarzem wieczoru jest kabaret Łowcy.B. Wystąpią: Smile, Kabaret Młodych Panów, Fair Play Crew, K2, Szymon Łątkowski, Ireneusz Krosny, Krzysztof Piasecki, Chyba, Czołówka Piekła, a także Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska. Wśród gwiazd muzycznych pojawią się Future Folk i zespół Biały Mongoł.

Tematem przewodnim XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej jest moda i wszystko, co z nią związane: trendy, trendsetterzy, szafiarki, blogi i vlogi modowe. Będzie mowa o tym, co jest modne i co było modne, o złudności mody, uleganiu jej, o zwyczajach i gadżetach związanych z blichtrem tego świata. Autorem pomysłu i jednocześnie gospodarzem wieczoru jest Kabaret Łowcy. B. W kabaretonie wystąpią: Smile, Kabaret Młodych Panów, Fair Play Crew, K2, Szymon Łątkowski, Ireneusz Krosny, Krzysztof Piasecki, Chyba, Czołówka piekła, a także Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska. Wśród gwiazd muzycznych pojawią się: Future Folk i zespół Biały Mongoł.

Komentarze

Skomentuj
  • dana (gość)

    I co to było! Od lat oglądam kabarety ale ten rozczarowal mnie totalnie.Malo smieszny i prowadzenie tez dawalo dużo do zyczenia.Przykron mi bardzo ale był nieudany.Po prostu panowie to był gniot!

    10.07.2016 13:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 8.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×