XX Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2015

Polska 2015

W 2015 w Rybniku, już po raz 20. na scenie amfiteatru pojawili się najpopularniejsi wykonawcy polskiej sceny kabaretowej. Takie spotkania to gwarancja udanego wieczoru i świetnej zabawy.

 • Gatunek: Kabaret i satyra
 • Prowadzący: Piotr Bałtroczyk

XX Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2015 w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 29.11.2015 13:15

  Polsat

 • Sobota 28.11.2015 20:05

  Polsat

Multimedia

Prowadzący

 • Piotr Bałtroczyk

Opis programu

ZwińRozwiń

W 2015 roku odbyła się jubileuszowa edycja Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek. Wystąpiło 8 kabaretów, które zaprezentowały najlepsze skecze. W Rybniku już po raz 20. na scenie amfiteatru pojawili się najpopularniejsi wykonawcy polskiej sceny kabaretowej. Takie spotkania to gwarancja udanego wieczoru i świetnej zabawy. Podczas pierwszego kabaretowego koncertu widzowie poznają laureatów specjalnych nagród od lat związanych nieodłącznie z Rybnicką Jesienią Kabaretową.

Najlepsi z najlepszych, najzabawniejsi z zabawnych, najgoręcej oklaskiwani i najsowiciej nagrodzeni, tak wielkim skrócie można podsumować występ 8 kabaretów podczas XX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 201,5 których najlepsze skecze pojawią się podczas specjalnej jubileuszowej edycji tej imprezy. Gospodarze Ryjka Kabaret Młodych Panów zaprosili tym razem kabarety Ani Mru Mru, Czesuaf, Chatelet, Jurki, Łowców. B, Kabaret Noc i Kabaret Smile. W Rybniku już po raz XX na scenie amfiteatru pojawili się najpopularniejsi wykonawcy polskiej sceny kabaretowej. Takie spotkania to gwarancja udanego wieczoru i świetnej zabawy. Podczas pierwszego kabaretowego koncertu poznamy laureatów specjalnych nagród od lat związanych nieodłącznie z Rybnicką Jesienią Kabaretową: złotego koryta kabaretów, złotego koryta publiczności, złotego koryta tajnego jurora i złotej kasety. Wieczór poprowadzi, prawdziwy kabaretowy erudyta Piotr Bałtroczyk.

Komentarze

Skomentuj
 • stolarz (gość)

  rewelacyjny dowcip o mężu pijaku

  29.11.2015 13:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×