XXIII Festiwal Kabaretów w Koszalinie

Bananowa republika, Polska

Tym razem deski koszalińskiego amfiteatru zamieniły się w plaże bananowej republiki. Na scenie wystąpili satyrycy i kabareciarze, którzy potrafią rozbawić spragnioną śmiechu publiczność.

 • Gatunek: Kabaret i satyra
 • Reżyseria: Beata Harasimowicz
 • Prowadzący: Ewa Błachnio, Piotr Gumulec

XXIII Festiwal Kabaretów w Koszalinie w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Sobota 03.02.2018 14:50

  Polsat

 • HIT Dnia

  Niedziela 28.01.2018 20:00

  Polsat

 • Sobota 12.08.2017 15:45

  Polsat

 • Powtórka

  Sobota 05.08.2017 15:45

  Polsat

 • HIT Dnia

  Niedziela 30.07.2017 20:05

  Polsat

Multimedia

Prowadzący

 • Ewa Błachnio
 • Piotr Gumulec

Twórcy

 • Beata Harasimowicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Tym razem deski koszalińskiego amfiteatru zamieniły się w plaże bananowej republiki. Gospodarzami wieczoru byli członkowie kabaretu Koń Polski. Festiwal koszaliński ma 22-letnią tradycję. Powstał z inicjatywy Leszka Malinowskiego, lidera kabaretu Koń Polski. W ostatnią sobotę lipca 2017 r. na scenie amfiteatru wystąpili satyrycy i kabareciarze, którzy potrafią rozbawić spragnioną śmiechu publiczność.

W tym roku deski koszalińskiego amfiteatru zamienią się w palmowe plaże Bananowej Republiki. Gospodarzami wieczoru będzie Kabaret Koń Polski, a na scenie wystąpią również: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabarety Rak, Jurki, Nowaki i Chyba oraz Michał Wójcik z Kabaretu Aniu Mru Mru i Ewa Błachnio. Koszaliński festiwal ma 22-letnią tradycję. Jak co roku, w ostatnią sobotę lipca na scenie koszalińskiego amfiteatru występują satyrycy i kabareciarze, którzy potrafią rozbawić spragnioną śmiechu publiczność. Festiwal powstał z inicjatywy Leszka Malinowskiego, lidera kabaretu Koń Polski. W tym roku gospodarze wieczoru i zaproszeni artyści kabaretowi wylądują w Bananowej Republice. Będzie więc bananowy rząd, bananowa telewizja, bananowi piłkarze i... bananowy uśmiech, bo trwają właśnie przygotowania do Święta Banana, czyli szerokiego uśmiechu, na które przyjadą "królowie" humoru i satyry. W rolę ministra ds. Świąt i Jubileuszy wcieli się Leszek Malinowski, a Ministra Braku Skarbu - Waldek Sierański (obaj Kabaret Koń Polski). Wielkim Szamanem i Ministrem Strachu będzie Michał Wójcik (Ani Mru Mru), a Ministrem Sprawa Niezręcznych - Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju), zaś w rolach prezenterów bananowej telewizji wystąpią: Ewa Błachnio i Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba. Tego wieczoru nie zabraknie premier skecz o "Bananowym Klubie Piłkarskim" napisze Robert Górski, czyli tytułowy prezes z genialnego serialu "Ucho Prezesa". Na scenie doskonałymi żartami i piosenkami bawić będą jeszcze: Kabaret Młodych Panów w skeczu "Wizyta u teścia" i Kabaret Nowaki w skeczu "Wyjazd na wakacje". Jurki wykonają zabawny "Ślub", a Kabaret Rak skecz i piosenkę "Blondynki" Widzów czeka doskonały wieczór zabawy i humoru, zgodnie z mottem festiwalu "Minuta śmiechu to dzień życia dłużej".

Komentarze

Skomentuj
 • xxl (gość)

  Nudne już to jest same powtórki !

  03.02.2018 17:09
 • IVO (gość)

  kto to jest IVO _

  28.01.2018 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×