Z Grabowskim po kraju

Polska 2004

Spotkanie Andrzeja Grabowskiego z nestorami polskiego kabaretu - wrocławską Elitą. A w nim zabawne teksty, piosenki i skecze Jerzego Skoczylasa, Leszka Niedzielskiego i Stanisława Szelca.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Rozrywka

Z Grabowskim po kraju w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Andrzej Strzelecki Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Spotkanie jednego z najzabawniejszych aktorów z nestorami polskiego kabaretu - wrocławską Elitą. A w nim pomysłowe teksty, zabawne piosenki, pełne humoru skecze autorstwa Jerzego Skoczylasa, Leszka Niedzielskiego i Stanisława Szelca. Goście Andrzeja Grabowskiego, Krzysztof Daukszewicz, Włodzimierz Szaranowicz i Andrzej Poniedzielski, stają przed trudnym wyzwaniem: jak najlepiej wykonać rolę konferansjera. Artyści mają zapowiedzieć gwiazdę lepiej niż Elita. Akcja programu rozgrywa się nie tylko na scenie, ale i w garderobie.

Jaki efekt może dać spotkanie jednego z najzabawniejszych aktorów o twarzy Ferdynanda Kiepskiego z nestorami polskiego kabaretu - wrocławską Elitą - przekonają się widzowie oglądając widowisko "Z Grabowskim po kraju". A w nim - pomysłowe teksty, zabawne piosenki, pełne humoru skecze autorstwa jerzego Skoczylasa, Leszka Niedzielskiego i Stanisława Szelca. Gwiazdę - Andrzeja Grabowskiego - odwiedzają Krzysztof Daukszewicz, Włodzimierz Szaranowicz i Andrzej Poniedzielski. Oni także z niejednego kabaretowego pieca chleb jedli, ale tym razem stają przed trudnym wyzwaniem: spełnić się jak najlepiej w roli konferansjera. Wykorzystując pełny arsenał środków artyści mają lepiej niż Elita zapowiedzieć gwiazdę. Czy im się uda? Akcja programu rozgrywa się w garderobie, gdzie oczekują i przygotowują się do występu artyści, oraz na scenie "właściwej", gdzie w czasie rzeczywistym odbywa się przedstawienie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×