Z Grabowskim po kraju

Awaria, Polska 2002

W garderobie artyści wymieniają obawy, co będzie, gdy mistrz odsłucha ich opinie na jego temat, nagrane przypadkiem na taśmie magnetofonowej. Póki co, gwiazda zajęta jest przedstawieniem.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Rozrywka

Z Grabowskim po kraju w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Krzysztof Jaślar Autor
  • kabaret Elita Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

W garderobie artyści wymieniają obawy, co będzie, gdy mistrz odsłucha ich opinie na jego temat, nagrane przypadkiem na taśmie magnetofonowej. Póki co, gwiazda zajęta przedstawieniem odkłada "chwilę prawdy" na później. Trzeba najpierw zadośćuczynić gustom publiczności i oczekiwaniom sponsora.

Drugi odcinek programu kabaretowego z Andrzejem Grabowskim w roli głównej. Popularny aktor, znany głównie z roli Ferdynanda Kiepskiego w popularnym serialu komediowym, prezentuje się w skeczach Stanisława Szelca i Jerzego Skoczylasa. Partnerują mu m.in. Krzysztof Piasecki, Rudi Schuberth, Agnieszka Matysiak, Majka Jeżowska, kabaret Elita. Skecze, piosenki i monologi, przeplatane scenami zza kulis i garderoby składają się na fabułę widowiska. W garderobie artyści wymieniają obawy, co to będzie, gdy Mistrz odsłucha ich opinie na jego temat nagrane "przypadkiem" na taśmie magnetofonowej. Póki co, gwiazda zajęta przedstawieniem odkłada "chwilę prawdy" na później. Trzeba przede najpierw zadośćuczynić gustom publiczności i oczekiwaniom sponsora.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×