Z klimatem i z pasją

Z klimatem i z pasją odc, Polska

Program porusza temat życia w zgodzie z naturą. Widzowie zobaczą ciekawe miejsca, piękne ogrody oraz poznają pełnych pasji ludzi, którzy zdecydowali się zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku.

  • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Magazyn

Z klimatem i z pasją w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program promuje sielski klimat, życie w zgodzie z naturą oraz dbanie o środowisko. Widzowie zobaczą ciekawe miejsca, piękne ogrody, produkty regionalne oraz pełnych pasji ludzi, którzy zdecydowali się zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku. Przekonają się także, że na wsi można odnaleźć sens życia i pomysł na biznes. W programie pojawią się również znane osoby, które na terenach wiejskich znalazły swoje miejsce na ziemi.

Program publicystyczny pokazujący ciekawe miejsca, ludzi pełnych pasji i produkty regionalne, a także piękne ogrody - ostoje z dala od miejskiego zgiełku. Promujemy sielskie klimaty, życie w zgodzie z naturą, a także dbanie o środowisko. Nasi bohaterowie, to zarówno mieszkańcy wsi, mieszczuchy, którzy odnaleźli w głuszy sens życia i sposób na biznes, a także osoby znane, które na terenach wiejskich, znalazły swoje miejsce na Ziemi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×