Z własnego ogródka

Grow Your Own at Home With Alan Titchmarsh, Wielka Brytania 2020

Nowa seria przyrodnicza w czasach pandemii, czyli praktyczny poradnik Alana Titchmarsha. Wystarczy kilka doniczek, by cieszyć się własnymi plonami!

 • Czas trwania: 21 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Reżyseria: Simon Gooden

Z własnego ogródka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Simon Gooden Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Zrealizowany w domowych warunkach program Alana Titchmarsha, niekwestionowanej gwiazdy brytyjskiego ogrodnictwa. Tym razem Alan i jego drużyna pokażą, jak krok po kroku wyhodować ulubione zioła, warzywa i owoce - w niewielkiej kuchni, na balkonie lub w ogródku. W programie wskazówki dotyczące wyboru doniczek, pielęgnacji roślin oraz odpowiedz na pytanie jak dbać o rośliny, by niewielkim nakładem sił i środków zapewnić sobie świeżą zieleninę

Ogrodnictwo w czasach pandemii, czyli praktyczny poradnik Alana Titchmarsha. Wystarczy kilka doniczek, by cieszyć się własnymi plonami! Zrealizowany w domowych warunkach program Alana Titchmarsha, niekwestionowanej gwiazdy brytyjskiego ogrodnictwa. Tym razem Alan i jego drużyna pokażą, jak krok po kroku wyhodować ulubione zioła, warzywa i owoce – w niewielkiej kuchni, na balkonie lub w ogródku. Jakie odmiany wybrać do doniczek? Jak dbać o rośliny, by niewielkim nakładem sił i środków zapewnić sobie świeżą zieleninę?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×