Zaklinacz węży

Snake Crusader with Bruce George, 0

Pracujący w muzeum miłośnik gadów, Brad, prosi Bruce'a o pomoc. Mężczyzna chce się dostać do siedliska jednego z najgroźniejszych węży świata - zdradnicy śmiercionośnej.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Zwierzęta

Zaklinacz węży w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W australijskim Perth, rodzinnym mieście Bruce'a George'a upał z każdym dniem staje się coraz bardziej nieznośny. Pracujący w muzeum miłośnik gadów, Brad, prosi Bruce'a o pomoc. Mężczyzna chce się dostać do siedliska jednego z najgroźniejszych węży świata - zdradnicy śmiercionośnej. Brad chce sprawdzić, czy drapieżnikowi udało się przetrwać pożar buszu. Bruce waha się przed podjęciem decyzji, ponieważ w przeszłości został już raz ukąszony przez zdradnicę. Kolejne takie wydarzenie może skończyć się dla niego tragicznie.

Jest początek lata. W australijskim Perth, rodzinnym mieście Bruce George'a upał z każdym dniem staje się coraz bardziej nieznośny, a węże - coraz bardziej aktywne. Pracujący w miejscowym muzeum miłośnik gadów - Brad, prosi Bruce'a o pomoc, by ten pomógł mu wkraść się do siedliska jednego z najgroźniejszych węży świata - zdradnicy śmiercionośnej. Brad chce sprawdzić, czy temu słynnemu drapieżnikowi udało się przetrwać ogromny pożar buszu, jaki miał miejsce w ostatnich tygodniach. Bruce zostaje postawiony przed niezwykle trudną decyzją - czy pomoże koledze w odszukaniu węża, po ukąszeniu którego jakiś czas temu sam o mało nie zginął? Czy mając świadomość, że kolejne ukąszenie może skończyć się dla niego tragicznie, zdecyduje się na podjęcie takiego ryzyka?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×