Zakupy pod kontrolą

Zakupy pod kontrolą, Polska 2018

Występujące w programie rodziny zbyt dużo wydają na zakupy artykułów spożywczych. Prowadzący podejmują próbę zracjonalizowania wydatków i poszerzają wiedzę w zakresie gospodarności.

 • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy

Zakupy pod kontrolą w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Iwona Daraż Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Cykl ma na celu przekonanie widzów oraz uczestniczące w programie rodziny, że dobre produkty nie muszą być markowe, a wysoką jakość mają też artykuły mniej znanych producentów. Bohaterami odcinków są wyłonione podczas castingu rodziny, które zbyt dużo wydają na zakupy artykułów spożywczych. Prowadzący analizują ich wybory, podejmują próbę zracjonalizowania przeznaczanych na żywność wydatków, poszerzają wiedzę bohaterów oraz widzów w zakresie gospodarności.

Cykl "Zakupy pod kontrolą" ma na celu przekonanie widzów oraz rodziny uczestniczące w poszczególnych odcinkach, że dobre produkty nie muszą być markowe. Wysoką jakość posiadają również artykuły producentów mniej znanych. Bohaterami kolejnych odcinków będą rodziny (wyłonione podczas castingu), które wydają na zakupy spożywcze i jedzenie zbyt dużo. Prowadzący będą analizowali ich zakupowe wybory i podejmą próbę zracjonalizowania wydatków danej rodziny, przeznaczanych na żywność, a także poszerzą wiedzę bohaterów oraz widzów w zakresie gospodarności.

Komentarze

Skomentuj
 • Max (gość)

  Słab...:(

  14.10.2018 22:29
 • Widz (gość)

  Okropny reklamy produtków, program słaby merytorycznie, będzie zdjęty po pierwzym sezonie :)

  23.09.2018 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×