Zamiana żon

Szmatłochowie/Matuszczykowie, Polska 2018

W programie mężowie z dwóch rodzin, których style życia znacznie się różnią, decydują zamienić się żonami na kilka dni. Każda z pań zamieszka z domownikami drugiej rodziny.

 • Gatunek: Reality show
 • Reżyseria: Andrzej Żwirkowski

Zamiana żon w telewizji

ZwińRozwiń
 • Czwartek 01.07.2021 22:00 Odcinek 4

  TTV

 • Niedziela 04.07.2021 11:00 Odcinek 4

  TTV

 • Czwartek 08.07.2021 22:00 Odcinek 5

  TTV

Multimedia

Twórcy

 • Andrzej Żwirkowski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Agacie i Krzysztofowi z Siechnic przyświeca w życiu dewiza - kontrola najwyższą formą zaufania. Kierują się nią zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Agata jest bardzo zakochana, ale i zazdrosna o męża. Larysy oraz Andrzeja życie płynie zupełnie inaczej. Tę rodzinę cementuje wzajemne zaufanie. Małżeństwo często się mija próbując zarobić na zrealizowanie marzenia, jakim jest wykończenie swojego domu.

"Zamiana żon" odsłoni przed nami kurtynę, pod którą zobaczymy jak krańcowo różniące się od siebie rodziny, dokonują ważnych wyborów. Od wydatków, oczekiwań wobec partnerów, dzielenia obowiązków rodzicielskich, po zakupy, gotowanie, prace domowe. Jakimi kierują się priorytetami oraz czego oczekują od swojego życia towarzyskiego? W każdym z odcinków kultowej serii "Zamiana żon" zobaczymy dwie rodziny, które na pewien czas zamienią się żonami. Przekonamy się, czy sprawdzone recepty na szczęśliwe rodziny mają swoje zastosowanie w każdych warunkach i w każdej relacji. Zobaczymy, czy domownikom łatwo będzie zaadoptować się do nowych reguł wprowadzanych przez przybyłe gospodynie. Jakie ryzyko, a jakie niespodzianki niesie za sobą takie doświadczenie? Dzięki temu, obie strony mogą nauczyć się czegoś o sobie i spojrzeć na swoją rodzinę z innej perspektywy. Czy mąż doceni swoją żonę, a żona swojego męża? To będzie prawdziwa eksplozja emocji. To będzie prawdziwe zderzenie światów! Pracoholizm kontra lenistwo! Czy zapracowana Ela doceni chwilę odpoczynku? Jak Dana zareaguje na pobudki o piątej nad ranem? Czy przekonane o własnych racjach kobiety w nowych domach postawią na swoim?

Komentarze

Skomentuj
 • kobierska anna (gość)

  rozumie te osoby ktore jada do wielkiego miasta, ale takie damy czy rodziny niby dobrze ulozone nie wierze ze nie wiedza co zabrac na wies. poprostu robia z siebie idiotow

  24.04.2019 11:19
 • Ona zniesmaczona (gość)

  Jak można brać sobie tak leniwe i puste kobiety na żony, które uważają się za gwiazdy. Porażka jakie ludzie tworzą związki.

  30.08.2018 01:02
 • ?!? (gość)

  Przerażająca rodzina tych niby katolików. Jak dla mnie podchodzi to pod jakąś sektę. Nie zdają sobie chyba sprawy z tego, co fundują własnym dzieciom na przyszłość. Prawdopodobnie wyrosną z nich nieszczęśliwi ludzie...

  20.08.2018 19:37
 • Marta (gość)

  Ta niby normalna rodzina była smutna... A słowa tej "matki" na sam koniec odcinka to już w ogóle smutne... nie pragnie szczęścia dzieci,tylko żeby się ich nie wstydziła... to w końcu o kogo tu chodzi? O nią czy o dzieci? Jako chrześcijanie powinni wiedziec,ze dzieci to nie nasza wlasnosc, a są nam dane od Boga .

  13.08.2018 22:57
 • hmmm (gość)

  Nie do wiary, że istnieją na prawdę takie rodziny jak w I odcinku emitowanym dn.13.08.br. Nie wiem w ogóle jak określić taką rodzinkę z tym niby pisarzem. Oceniam ich poniżej zwierząt. Obrzydliwi.

  13.08.2018 22:53
 • Paweł (gość)

  Ja wymieniłbym się też na jakiś czas .

  08.09.2016 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.7 Głosów: 3

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×