Zdrowie na widelcu

Polska 2013

Tym razem Ania Guzik sprawdzi, czym najlepiej smarować chleb, co zawierają masło, margaryna, pasty rybne i serki do smarowania.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Reżyseria: Magdalena Kłaczyńska
 • Prowadzący: Anna Guzik

Zdrowie na widelcu w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Anna Guzik

Twórcy

 • Magdalena Kłaczyńska Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Każdy Polak zjada statystycznie pięć kawałków chleba dziennie. Niektórzy powinni smarować go masłem, inni - margaryną. Ania Guzik zajrzy do kubeczków z serkami do smarowania, tubek z pastą rybną i do opakowań mięsnych pasztetów. Przygotuje też zdrowe pasty, które są alternatywą dla tych sklepowych.

Statystycznie - codziennie jemy pięć kawałków chleba . Mamy więc co smarować, ale czy wiemy czym? Odwiecznego dylematu "masłem czy margaryną" nie rozstrzygniemy, ale wskażemy komu służy to pierwsze, a kto powinien sięgnąć po tę drugą. W tym odcinku ZDROWIA NA WIDELCU prowadząca - Ania Guzik, zajrzy do kubeczków z serkami do smarowania, tubek z pastą rybną i do opakowań mięsnych pasztetów. Przygotuje też zdrowe i przepyszne pasty, które są alternatywą dla sklepowych "wynalazków".

Komentarze

Skomentuj
 • extra (gość)

  Anna Guzik gra w serialu kryminalnym agentki i uczy polaków jak dobrze zjeść we własnej kuchni zdrowie na widelcu 2 jesienią 2013 roku w polsacie cafe druga edycja 1/16odcinków prmeirowo

  04.07.2013 11:20
 • na widelczyku (gość)

  Anna Guzik znana z serialu krminalnego agentki z polsatu HD teraz dostała swój reality-show zdrowie na widelcu program ma 16 odcinków 1 edycja druga zaplanowana jeste jesienią 2013 roku w polsacie cafe

  04.07.2013 11:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×