Zgłoś remont

Zgłoś remont, Polska

Program, w którym autorzy mają pomysł na udany remont i używają sprytnych rozwiązań, np. dla niedużych mieszkań. Na pomoc przybywa Krzysztof Miruć, architekt i pasjonat wzornictwa.

 • Gatunek: Reality show

Zgłoś remont w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program, w którym autorzy mają pomysł na udany remont i używają sprytnych rozwiązań, np. dla niedużych mieszkań. Na pomoc przybywa Krzysztof Miruć, architekt i pasjonat wzornictwa. Wie, jak nadawać pomieszczeniom drugie życie. Dbałość o detale i funkcjonalność to jego znaki rozpoznawcze. Podejmie każde wyzwanie i zamieni w perełkę przestrzeń, do której trafi. Wystarczy, że bohaterowie wskażą mu pomieszczenie, które chcą odnowić, podadzą budżet, którym dysponują i zdradzą, o jakiej zmianie marzą.

Najpierw czujesz potrzebę zmiany, a potem nieśmiało zaczynasz myśleć o tym, jak mogłoby wyglądać Twoje mieszkanie po metamorfozie. Chwilę potem już wdrażasz swój plan w życie. Podejmujesz wyzwanie. Chcesz zaplanować wydatki, wyposażyć się we wszystko, co jest niezbędne do remontowej zawieruchy, próbujesz znaleźć godną zaufania ekipę remontową… Proste? Do czasu, aż się za to nie zabierzesz! Lista zakupów zaczyna się piętrzyć, projekt wnętrza dynamicznie się zmienia, a ogrom pracy Cię przerasta. Na szczęście w programie "Zgłoś remont" mamy rozwiązanie na udaną zmianę przy sprytnych rozwiązaniach np. dla niedużych mieszkań. Na pomoc przybywa Krzysztof Mikruć – architekt i pasjonat designu. Ten facet wie, jak nadawać pomieszczeniom drugie życie. Dbałość o detale i funkcjonalność to jego znaki rozpoznawcze. Podejmie każde remontowe wyzwanie i zamienia w perełkę przestrzeń, która trafi w jego ręce. Wystarczy, że bohaterowie wskażą mu pomieszczenie, które chcą odnowić, podadzą budżet jakim dysponują i zdradzą o jakiej zmianie marzą. Efekt "wow" gwarantowany - wszystko zaledwie w ciągu kilku dni.

Komentarze

Skomentuj
 • Pszeniczka Monika (gość)

  Planujemy z mężem remont pokoju dla nastoletniej córki wiąże się to z przeprowadzką nas z naszej sypialni do niego pokoju namiętnie oglądam programy z Krzysztofem i bardzo mnie inspirują lecz nie wiem zrobiłam nawet z mężem remont korytarza ale z pokojem nie wiem czy damy radę Krzytof proszę pomóż spełnić marzenie o pięknym pokoju z balkonem

  09.08.2019 20:22
 • Kowalczyk (gość)

  Proszę 😀 zrjp mi korutasz mam jeszcze biała blazerie proszę

  06.04.2019 15:05
 • remont za darmo mieszkan (gość)

  witam bardzo proszę o pomoc w wyremontowaniu nie dużego mieszkania nie stać nas na remont maz jest jedyny wyzywiciel brak toalety brak łazienki mamy wspolna kuchnie mieszkamy przy teściowej mamy trzy ciasne pokoje bardzo proszę o pomoc mój num tel 605967361

  20.02.2019 14:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×