Zielonym do góry

0

Poradnik o ogrodach i kwiatach. W programie relacje z targów i wystaw kwiatów, pokazów układania bukietów, prezentacja najładniejszych ogrodów, porady na temat pielęgnacji kwiatów.

  • Czas trwania: 10 minut, Gatunek: Program przyrodniczy

Zielonym do góry w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program adresowany do miłośników działek i ogrodów oraz posiadaczy kwiatów doniczkowych. Porad udzielają fachowcy z Akademii Rolniczej w Szczecinie, hodowcy kwiatów, właściciele ogrodów oraz floryści, którzy uczą, w jaki sposób układać bukiety. Ukazuje, jakie prace należy wykonać w ogrodzie, w danej porze roku. Prezentuje najładniejsze szczecińskie ogrody oraz relacje z wystaw kwiatów i targów, takich jak: Polagra w Poznaniu, Gruche Woche w Berlinie czy Buga w Poczdamie.

Cykliczny program, który ukazuje się na antenie Telewizji Szczecin od 2000 roku. Program adresowany jest przede wszystkim do miłośników działek i ogrodów oraz posiadaczy kwiatów doniczkowych w domu. Porad udzielają fachowcy z Akademii Rolniczej w Szczecinie, hodowcy kwiatów, właściciele ogrodów oraz floryści, którzy uczą jak układać bukiety. Każdy wielbiciel kwiatów i przyrody znajdzie w tym programie coś ciekawego dla siebie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×