„40 kontra 20”. Tomek Zarzycki zaręczył się z gwiazdą Polsatu? Pokazali pierścionek!

Wielki finał 2. edycji programu „40 kontra 20” za nami. Chociaż obydwaj panowie nie znaleźli miłości w programie, to doskonale wspominają tę przygodę. Teraz jednak młodszy z nich zaskoczył swoich fanów; Tomek Zarzycki zasugerował, że... się zaręczył! W dodatku z piękną gwiazdą Polsatu, Iloną Krawczyńską!

Multimedia

Tomek Zarzycki zaręczył się z gwiazdą Polsatu? Pokazali pierścionek!

Tomek Zarzycki to urodzony w 1993 roku model, który szukał miłości w programie „40 kontra 20”. Szybko zdobył sympatię widzów, którzy często podkreślali, że mężczyzna jest dojrzalszy nawet od swojego starszego kolegi, Toma Grabowskiego!

Amira Ellili i Laura Łącz były kiedyś bardzo blisko. Gwiazda „Klanu” liczyła na ślub: „Syn kupił nawet pierścionek zaręczynowy”Zobacz więcej

Młodszy z panów w finale show spotkał się z Katarzyną Kilanowską oraz starszą od siebie Magdaleną Bolesławską. Ostatecznie Tomek wybrał młodszą z pań, jednak miłość szybko się skończyła, a piękna Kasia Kilanowska ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Tomek Zarzycki zdaje się nie przejmować miłosną porażką i właśnie korzysta z życia, bowiem jest na wakacjach z przyjaciółmi. Kilka dni temu jednak zaskoczył swoich fanów, ponieważ opublikował zdjęcie, na którym chwali się pierścionkiem na palcu... pięknej gwiazdy Polsatu, Ilony Krawczyńskiej!

Czy to oznacza, że Zarzycki i Krawczyńska są parą? W dodatku są zaręczeni? Fani od razu zaczęli im gratulować! Dzień później oboje postanowili wyjaśnić sprawę i cała sytuacja okazała się żartem z ich strony! Tomek Zarzycki i Ilona Krawczyńska są tylko przyjaciółmi i znają się dobrze od kilku lat.

Żałujecie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×