"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska brała ślub w więzieniu! Jej ukochany trafił za kraty za zbrodnię?

Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda programu "Królowe życia", który emitowany jest na antenie telewizji TTV. Przez długi czas celebrytka milczała na temat swojej kryminalnej przeszłości, jednak teraz otworzyła się w swojej autobiografii "Prawdziwa historia Królowej Życia".

Multimedia

Dagmara Kaźmierska brała ślub w więzieniu! Jej ukochany trafił za kraty za zbrodnię?

Dagmara Kaźmierska to postać, której fanom programu "Królowe życia" przedstawiać nie trzeba. Na antenie show TTV możemy oglądać ją jako pełną energii i lekko szaloną mamę, która uwielbia swojego syna Conana. Jednak celebrytka milczała na temat swojej kryminalnej przeszłości.

Teraz to się zmieniło. Dagmara Kaźmierska wydała swoją autobiografię "Prawdziwa historia Królowej Życia", w której w końcu postanowiła opowiedzieć o swojej przeszłości. Z książki dowiadujemy się m.in, że Kaźmierska wyszła za mąż w zakładzie karnym!

Wybrankiem Dagmary i jednocześnie ojcem Conana był Paweł Kaźmierski. Jak informuje rmf.fm. rodzina Dagmary nie była zadowolona z wyboru swojej córki, o czym wspomina sama Kaźmierska w swojej książce:

Wiedziałam, kto to jest. Każdy znał Kaźmierskiego. Był u nas królem, ale do rządzenia rękę miał ciężką. Wszyscy się go bali. […] Chciałam być z Pawłem i nic poza tym nie było dla mnie ważne. Nawet to, że moja rodzina nie bardzo go akceptowała. Ani mama, ani babcia nie chciały pogodzić się z faktem, że zamierzam zostać panią Kaźmierską.

Dagmara Kaźmierska zostanie wkrótce babcią? Jak wygląda dziewczyna Conana? Zobaczcie zdjęcie!Zobacz więcej

Para nie zdążyła normalnie się pobrać. W kwietniu 2001 roku, przed agencją towarzyską "Heidi" w Kłodzku, zginął Dariusz L., ps. "Szpila", podejrzany o udział we wrocławskiej grupie przestępczej. Postrzelony też został jego współpracownik. Jak ustalili dziennikarze "Naszego Miasta", przed strzelaniną doszło do kłótni między kłodzkimi i wrocławskimi przestępcami. Do "Szpili", jak ustaliły media, miał strzelić Paweł K., który w Kłodzku prowadził konkurencyjną agencję towarzyszką. Po wszystkim mężczyzna uciekł do Stanów Zjednoczonych.

Razem z nim wyjechała Dagmara, która w USA urodziła syna. Gdy urodził się Conan, zaczęło robić się nerwowo, a para bała się, że w każdej chwili trafią do amerykańskiego więzienia. Dlatego wrócili do Polski, gdzie czekało na nich spotkanie z wymiarem sprawiedliwości.

Przyjechali kawalkadą. Mnóstwo wozów, karetka, policjanci z tarczami, z długą bronią. [...] Kaźmierski, kiedy zobaczył, co się dzieje, stanął w oknie i podniósł ręce do góry. "Nie strzelajcie! Tu jest dziecko!", krzyknął. Nie strzelili. Weszli na górę, skuli Pawła i wyprowadzili przed dom. Zanim weszli, oddałam Conana osobie, która była z nami w domu. Poleciłam tej osobie, żeby zamknęła się z Conanem w drugim pokoju, ale on i tak od razu zaczął przeraźliwie płakać. Darł się cały czas: "Mama, mama!". "Tam jest dziecko, nie wchodźcie", powiedziałam, gdy policjanci stanęli w progu. Ale nie umiałam zachować spokoju jak mój mąż. Z żalu, niemocy, wściekłości, smutku, że go złapali, że tyle czasu się ukrywaliśmy i teraz wszystko trafia szlag, zaczęłam wrzeszczeć. Bluzgałam, krzyczałam, więc rzucili mnie na ziemię, skuli ręce z tyłu […] - napisała Dagmara Kaźmierska.

Dagmara i Paweł ślub wzięli w więzieniu. Jednak po wyjściu z zakładu karnego ich związek nie przetrwał.

Więzienie zniszczyło nasz związek. Kilka lat później ja też poszłam za kraty, a kiedy wyszliśmy oboje, niemal jednocześnie, z naszego związku wiele nie zostało. W końcu pokłóciliśmy się o głupotę, o której dziś nawet nie chcę pamiętać, i rozstaliśmy się na dobre - ujawniła Dagmara Kaźmierska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zniesmaczona (gość)

    Kto w dzisiejszych czasach jest autorytetem? Tragedia!!!

    06.08.2022 13:28
  • antypis (gość)

    Tvn-owskie gwiazdy;) ale dnø. Ten program to sz@mbo.

    19.11.2021 07:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×