ranczo

„Ranczo”. Dom wójta idealnie odzwierciedlał gust jego i żony! Gdzie się naprawdę znajduje? Zobaczcie wnętrza domu Kozioła!

Serial „Ranczo”, w którym Cezary Żak zagrał podwójną rolę - księdza i wójta, został zakończony w 2016 roku, ale widzowie nadal chętnie do niego wracają. Fani kultowej produkcji TVP doskonale pamiętają dom Pawła i Haliny Koziołów. Jak wygląda w środku? Gdzie się znajduje? Oto miejsce, w którym kręcono sceny z rodziną wójta i późniejszego senatora Kozioła.

19.01.2023Ranczo

„Klan”. Michał Lesień i Zbigniew Lesień pogrążeni w żałobie. Obaj stracili najważniejszą osobę w życiu - matkę i żonę. Produkcja składa kondolencje

Michał Lesień i Zbigniew Lesień to syn i ojciec, którzy związali swoje losy z aktorstwem. Panowie są dobrze widzom znani, w szczególności syn, z takich produkcji, jak „Klan”, „Barwy szczęścia” czy „Ranczo” . Media obiegła właśnie smutna wieść dotycząca ich życia prywatnego; zmarła najważniejsza kobieta w ich wspólnym życiu.

12.01.2023Klan

Dorota Segda na starych zdjęciach. Tak się zmieniała serialowa siostra zmarłej żony Kusego! Pod jej okiem talent i warsztat szlifują kolejne pokolenia aktorów

Dorota Segda to ceniona w Polsce aktorka, a także profesor i rektor, pod której czujnym okiem dorastają kolejne pokolenia aktorów. To także wnuczka zasłużonego olimpijczyka! Segda może się pochwalić potężnym dorobkiem zawodowym - trudno zliczyć wszystkie jej role filmowe, teatralne i serialowe! Dowiedz się więcej o wybitnej aktorce i zobacz, jak się zmieniała. Publikujemy archiwalne zdjęcia!

11.01.2023Teatr Telewizji

Wiktor Zborowski na starych zdjęciach. Tak się zmieniał wybitny aktor! Był m.in. biskupem w „Ranczo”, kapitanem Hookiem, głosem Mufasy i Obelixa

Wiktor Zborowski to jeden z tych aktorów, którego widzowie rozpoznają, nawet nie widząc jego twarzy. Charakterystyczna twarz i głos, ogromny dorobek filmowy i teatralny, dziesiątki postaci ożywionych za sprawą dubbingu, ogromna charyzma i klasa - to właśnie Wiktor Zborowski. Dowiedz się więcej o wybitnym aktorze i zobacz, jak się zmieniał na przestrzeni lat. Stare zdjęcia Wiktora Zborowskiego to hit!

10.01.2023Ranczo

„Ranczo”. Dorota Chotecka nic się nie zmienia! Aktorka wciąż ma figurę modelki i kompletnie ignoruje upływ czasu. Publikujemy archiwalne zdjęcia

Dorota Chotecka jest aktorką zawodową od blisko 30 lat! Przez dekady aktywności zawodowej zachwyca nie tylko talentem, ale i świetną figurą, którą zdaje się bezwysiłkowo utrzymywać. Chętnie zresztą się nią chwali w mediach społecznościowych! Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć, które dowodzą, że niemalże nic a nic się nie zmienia. Sprawdźcie galerię!

08.01.2023Ranczo

„Ranczo”. Tak się zmieniała Magdalena Waligórska-Lisiecka. Rozpoznawalność zyskała jako barmanka Wioletka z kultowego serialu

Magdalena Waligórska-Lisiecka to polska aktorka, którą widzowie kojarzą w dużej mierze za sprawą roli Wioletki w kultowym już dziś serialu „Ranczo”. To właśnie ta rola sprawiła, że ją pokochano! Mimo upływu lat, Waligórska-Lisiecka wciąż wygląda olśniewająco i zachwyca swoich fanów. Zobaczcie, jak zmieniała się Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli serialowa Wioletka!

08.01.2023Ranczo

„Ranczo”. Tak dziś wygląda serialowa Wioletka! Magdalena Waligórska-Lisiecka i Mateusz Lisiecki-Waligórski pojawili się z dziećmi w „Pytanie na śniadanie”

Serial „Ranczo”, choć od dawna już nie jest emitowany, dalej jest jedną z ulubionych produkcji Polaków. Sporym sentymentem darzą również występujących tam aktorów! Jedną z postaci była Wioletka, w którą wcielała się Magdalena Waligórska-Lisiecka. Wraz z ukochanym Mateuszem Lisieckim-Waligórskim i dziećmi pojawiła się w studio „Pytanie na śniadanie”. Publikujemy zdjęcia!

07.01.2023Ranczo

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×