retro gwiazdy

Krystyna Janda na starych zdjęciach. Zobacz, jak się zmieniała dama polskiego teatru. Dla niej czas się zatrzymał!

Krystyna Janda nie bez przyczyny zyskała przydomek damy polskiego filmu, teatru i ogólnie rzecz biorąc - sceny artystycznej. Wielka gwiazda polskiego aktorstwa ma na koncie niezliczone wybitne role, zarówno filmowe, jak i teatralne. Od dekad zachwyca również klasą i urodą! Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniała się Krystyna Janda. Te zdjęcia trzeba zobaczyć!

27.03.2023Królestwo kobiet

Wojciech Młynarski odszedł 6 lat temu. „Patrzyłam na tę jego mękę. Przeszedł przez piekło”

Wojciech Młynarski - satyryk, poeta i wykonawca piosenki autorskiej, zmarł po długiej walce z chorobą, 11 dni przed swoimi 76. urodzinami. Jego odejście było ogromnym ciosem nie tylko dla rodziny, ale także dla wszystkich fanów jego twórczości. Siostra Wojciecha Młynarskiego zdobyła się na poruszające wyznanie. Tak wyglądały ostatnie chwile ojca Pauliny, Agaty oraz Jana Młynarskich. Na co chorował Wojciech Młynarski?

26.03.2023Wojciech Młynarski

Wiktor Zborowski kiedyś i dziś. Stare zdjęcia aktora to hit! Zobacz, jak wyglądał na początku swojej kariery

Wiktor Zborowski jest jednym z tych aktorów, którego nie trzeba widzieć, aby rozpoznać. Charakterystyczna twarz i głos, ogromny dorobek filmowy i teatralny, dziesiątki postaci ożywionych za sprawą dubbingu, ogromna charyzma i klasa - to właśnie on w telegraficznym skrócie. Dotarliśmy do wyjątkowych zdjęć aktora, które obrazują, jak zmieniał się na przestrzeni lat. Zobacz!

19.03.2023Ranczo

„Miodowe lata”. Agnieszka Pilaszewska kiedyś i dziś. Tak się zmieniała żona serialowego Karola Krawczyka! Publikujemy wyjątkowe zdjęcia

Dla wielu Agnieszka Pilaszewska to niezapomniana Alinka z kultowych już dziś „Miodowych lat”. Serialowa żona Karola Krawczyka od zawsze wyróżniała się zarówno ogromnym talentem, jak i wielką urodą. Aktorka zdaje się być odporna na upływ czasu! Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Agnieszka Pilaszewska - w galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

18.03.2023Miodowe lata

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×