„Rolnik szuka żony 9”. Zuzanna Skrobot olśniewa urodą! Na najnowszym zdjęciu prezentuje się perfekcyjnie!

Chociaż emisja programu „Rolnik szuka żony 9” już dawno za nami, to widzowie wciąż śledzą to, co dzieje się w życiu uczestników show. Niedawno Zuzanna Skrobot zachwyciła swoich obserwatorów i pokazała zdjęcia, na którym zdecydowanie olśniewa urodą! Zobaczcie, jak zaprezentowała się piękna gwiazda „Rolnik szuka żony”!

Multimedia

Zuzanna Skrobot olśniewa urodą! Na najnowszym zdjęciu prezentuje się perfekcyjnie!

„Rolnik szuka żony” to prawdziwy telewizyjny przebój. Za nami aż 9 sezonów tego show, który z edycji na edycję zyskuje coraz większą popularność. Przekłada się to naturalnie na rozpoznawalność uczestników i fakt, że widzowie chcą wiedzieć co się z nimi dzieje nawet po zakończeniu programu.

„Rolnik szuka żony 9” przeszedł do historii, jako edycja, w której powstało najwięcej par. Najbardziej zaskakujące połączenie jednak narodziło się już po zakończeniu show, gdy w oko wzajemnie wpadli sobie Konrad Krzywicki, który był kandydatem Klaudii, oraz Zuzanna Skrobot, która napisała list do rolnika Mateusza. I zaiskrzyło!.

Historia ich miłości to materiał na film! Tak poznali się Zuzanna Skrobot i Konrad KrzywickiZobacz więcej

Dzisiaj Zuzanna oraz Konrad cieszą się wspólnym szczęściem, a Zuzannę śmiało można nazwać jedną z najpiękniejszych uczestniczek „Rolnik szuka żony” w historii show!

Najnowsze jej zdjęcie zresztą to potwierdza! Zuza prezentuje się na nim perfekcyjnie, a od jej urody oraz długich i pięknych włosów trudno oderwać wzrok! Zresztą, zobaczcie sami.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Obiektywny (gość)

    Niczego sobie wręcz powiedziałbym brzydka🕷

    03.02.2023 13:27
  • gość (gość)

    sory , ale ktoś jest chyba ślepy, najpiękniejsza uczestniczka programu litości były dużo ładniejsze, nie chciałabym być z taką fałszywą osoba jak ona

    03.02.2023 11:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×