Aktualności

"Zranione ptaki" odcinek 72. Levent ratuje Meryem przed okrucieństwem ojca. Wyznaje przyjacielowi, że ją kocha! Słyszy to Melis! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 72. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Levent podsłuchuje rozmowę Tekina i Durmuşa, a Ayşe mówi mu o największym lęku Meryem - przed ciemnościami. Mężczyzna łączy fakty i ratuje dziewczynę przed okrucieństwem ojca. Wracają do rezydencji, gdzie Levent przyznaje się Cemilowi, że kocha Meryem! Słyszy to Melis... Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

02.07.2022Zranione ptaki

"Na Wspólnej". Ola Zimińska znów pojawi się w serialu? Fani dopytują o to Martę Wierzbicką, a ta... musi milczeć. To może oznaczać, że coś jest na rzeczy!

Ola Zimińska już od pięciu lat nie jest częścią serialu "Na Wspólnej". Córka Danki i Marka wyjechała za granicę, a ostatnio pojawiła się w produkcji na ponownym ślubie swoich rodziców. Fanom jednak bardzo brakuje Oli. Dopytują więc grającą ją aktorkę Martę Wierzbicką o jej powrót do serialu. Wszystko wskazuje, że coś jest na rzeczy!

01.07.2022Na Wspólnej

"Na Wspólnej" na starych zdjęciach. Uwodzicielska Ilona Wrońska, młodziutki Jakub Wesołowski, zagubiona Marta Wiśniewska. Tak kiedyś wyglądała obsada serialu TVN

Serial "Na Wspólnej" ma już 19 lat. Pamiętacie, jak wyglądały jego początki i kto występował w tej produkcji? Na fotografiach sprzed lat niektórych trudno rozpoznać. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia z początków serialu "Na Wspólnej". Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała obsada serialu TVN. Kto zmienił się najbardziej?

01.07.2022Na Wspólnej

Magda Mołek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Przed laty prowadziła taneczny show w TVN. Przypominamy, jak wtedy wyglądał słynny program!

Wszystko wskazuje na to, że Magda Mołek będzie jedną z gwiazd 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prezenterka, która od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał na Youtube, już kiedyś występowała w tym programie. Magda Mołek była prowadzącą 1. edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN. Pamiętacie te czasy? Jeśli nie, to przypominamy je dla was w galerii!

01.07.2022Dancing with the stars

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×