"10/10" Martyny Wojciechowskiej w Travel Channel! Zobacz zwiastun! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Travel Channel ma niespodziankę dla wszystkich fanów "Kobiety na krańcu świata"! "10/10" to seria dziesięciu odcinków przygotowanych z okazji jubileuszu programu! Martyna Wojciechowska w wywiadzie rzeka wyjawi nieznane dotąd historie i opowie o przygodach, które wydarzyły się na planie.

Multimedia

"10/10" odcinek 1. w sobotę, 13.10.2018 o godz. 21:50 w Travel Channel! - sprawdź program tv

Już jesienią widzowie zobaczą jubileuszowy sezon programu „Kobieta na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska od lat udowadnia wszystkim, że niemożliwe nie istnieje. W swoim programie pokazuje widzom świat i ludzi dzielących się z nią swoimi niepowtarzalnymi historiami, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego.

Martyna Wojciechowska i jej adoptowana córka Kabula we wzruszającej rozmowie. Jakie mają plany? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z okazji wspaniałego jubileuszu, w serii "10/10" przedstawi mężczyzn z krańca świata, różnorodny schemat rodzin czy diametralnie odmienne kanony urody. To nie wszystko! Zdradzi też tajniki powstawania programu i pokaże dotąd nieemitowane fragmenty!

Podróżniczka dobrze wie, że piękno jest rzeczą względną. W trakcie niezliczonych wyjazdów, przekonała się, co ludzie potrafią zrobić dla urody. W premierowym odcinku podzieli się tą wiedzą również z widzami! Czas na jubileuszową podróż z Martyną Wojciechowską na sam kraniec świata!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski planują wspólny program? Mamy komentarz! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×