15-lecie "Świata według Kiepskich" [ZDJĘCIA]

Już od 15 lat "Świat według Kiepskich" bawi wielomilionową widownię i nowe pokolenia. Na początku lutego, Telewizja POLSAT nagrała spot wizerunkowy, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć też "Kiepskich", promujących nowe odcinki oraz świętujących swój okrągły jubileusz.

Multimedia

Specjalnie na tę okazję, stacja przygotowała wspaniały tort, a aktorzy odświętne ubrania. Ferdek porzucił swój rozciągnięty, sfatygowany dres i stał się przystojnym i dostojnym mężczyzną w garniturze, Halinka przywdziała gustowne (jak nie ona) koronki, Mariolka (nieodrodna córka jej) błyszczała w czerwonej sukience, a Walduś niekiepsko prezentował się w … muszce. Świetnie, jak na jubilatów przystało wyglądała też rodzina Paździochów.

CZYTAJ TAKŻE: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZAGRA W "KIEPSKICH" "ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH" - NOWE ODCINKI. SPRAWDŹ, CO SIĘ WYDARZY

Czy kiedyś zdarzy się w serialu, że Kiepscy i ich sąsiedzi nagle staną się tak eleganccy, jak w spocie? Czemu nie, w końcu w tym świecie wszystko jest możliwe.

Kiepscy mają więcej okazji do świętowania - "Świat według Kiepskich" jest także tegorocznym laureatem w plebiscycie Niegrzeczni w kategorii najlepszy serial.

Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" od marca w Telewizji POLSAT!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×