"19+". Dziewczyna Piotra Żyły w piżamie. Marcelina Ziętek na uroczym zdjęciu!

Marcelina Ziętek, która jest jedną z gwiazd serialu "19+", niedawno wróciła na plan produkcji TVN. Młoda aktorka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje kolejne zdjęcia!

Multimedia

Marcelina Ziętek występuje w tvnowskim serialu "19+", jednak media plotkarskie rozpisują się o jej związku z Piotrem Żyłą. Sama zainteresowana nie komentuje tych doniesień i nie odnosi się do nich w żaden sposób.

Zamiast tego Marcelina Ziętek aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje najnowsze zdjęcia. Jedna z ostatnich fotografii szczególnie spodobała się fanom, bowiem młoda aktorka pozuje na niej w... piżamie!

Piotr Żyła spotyka się z o 11-lat młodszą aktorką seriali TVN? Kim jest Marcelina Ziętek?Zobacz więcej

Pod zdjęciem czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

❤️❤️

Piękne zdjęcie ❤️

😘😘😘😘

Piękna jesteś 💞

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nina (gość)

    Zadzriscicie jej urody jest urocza

    05.02.2021 06:03
  • Edzia 16 (gość)

    Hejka mam 16 lat uwielbiam ją w tym serialu

    05.02.2021 06:02
  • Mega mocna (gość)

    Gra w 19 plus Kaję dziewczynę Frodo jest po prostu zajebiszcza

    05.02.2021 06:01
  • Werka (gość)

    Jest cudowna uwielbiam ją

    05.02.2021 06:01
  • Gośćso (gość)

    Spotkały się dwa głąby.

    05.02.2021 00:36
  • jaaaa (gość)

    ale ona ma brzydkie zęby, takie wystające do przodu

    04.02.2021 21:36
  • Yolanda (gość)

    A poza fotkami buzi pupy to co potrafi jeszcze to w filmie jest osobą która gra rolę nie jedt aktorka ani gwiazda tu należy mieć dokonania osiągi może za kilka lat choć wątpię teraz to czas na kształcenie abybkiedys być ta aktorka , sławna, znana i ceniona Dziś to szpan lans i puste szuflady wiedzy o życiu

    04.02.2021 19:47
  • Yolanda (gość)

    Nie jest gwiazdą tylko jest znana z serialu i nic więcej no chyba że ma się czym pochwalić to proszę 🤷‍♀️

    04.02.2021 19:43
  • Yolanda (gość)

    Nie jest gwiazdą tylko jest znana z serialu i nic więcej no chyba że ma się czym pochwalić to proszę 🤷‍♀️

    04.02.2021 19:41
  • Kaśka (gość)

    Helena26. Co ty za bzdury piszesz z jakim czyimś mężem ? Przecież Justyna i Piotrek rozwiedli się prawie trzy lata temu, więc nikogo on nie zdradza. Twoim zdaniem przez to że jest ojcem nie może sobie już ułożyć życia ? Czyli Justyna też nie może, bo jest matką ? Co za bzdury ! Skąd wiesz że Marcelina jest pusta i zepsuta , znasz ją osobiście ? Mój syn ją zna z pracy i to bardzo poukładana i wartościowa dziewczyna.

    04.02.2021 16:49
  • Laki (gość)

    Wpadłeś marnie szkoda jedna i druga siebie warta coś z nimi jest nie tak

    04.02.2021 16:41
  • Ziomek (gość)

    Z pod deszczu pod rynnę Żyła stać Cb na normalna inteligentną skromną dziewczynę bo masz kolejną Justysie fajny jesteś a le źle wybierasz

    04.02.2021 16:38
  • Ewa (gość)

    Martyna Ona jest utalentowana?Aktorka jednej roli i właścicielka miliona zdjęć z gołą d..pą.Wielkie mi osiągnięcie.

    04.02.2021 16:19
  • Kwiat (gość)

    Pójdziesz do piekła i tyle

    04.02.2021 15:48
  • Roksana22 (gość)

    Nooo Piekna to ona nie jest.!!.teraz w pizamie jeszcze niedawno z goła dupa.Jak.Justyna wstawiała by takie fotki zawżało by. A tu takie komplementy. Ehhhh Badzcie chociaz sprawiedliwi w tym co piszecie

    04.02.2021 15:26
  • Ola (gość)

    Ol apposzukaj sobie w twoim wieku nie odbieraj dzieciom ojca. Mojej córce też zabrała męża młodsza dzieci są. I. Biedne bez ojca zamknij się zostaw go

    04.02.2021 14:44
  • Martyna (gość)

    Nie wiem co Wy od niej chcecie. Jest pełna życia, piękna i utalentowana. Takie rzeczy jak odejście od żony zdarzają się co 3 małżeństwo wiem nie widzę powodu by akurat im tutaj wylewać swoje żale a tymbardziej nie widzę powodu dla którego w ogóle mieliby się tym przejmować.. Oj, ludzie, co jest z Wami...

    04.02.2021 14:16
  • Helena26. (gość)

    Młoda ładna ale pusta i zepsuta. Pogłębia i cementuje zwìazek z czyimś ojcem , męzem. Ale najbardziej winny ten , który zdradza i pozbawia tych , którzy go kochają swojej opieki i wsparcia- po prostu nie umie i nie chce dojrzeć Piotruś Pan. Należy mieć tylko nadzieję, ze karma wróci. Po prostu bez wyobrażni i krzty przyzwoitości oboje.

    04.02.2021 13:53
  • Dybek (gość)

    Ona jest tak urocza jak klapa od sracza